Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az egy kérdés amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az egy kérdés amit feltehetnél bárkinek bárhol (100% kapsz rá választ)?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 00:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen igaz választ.
2015. okt. 14. 00:27
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy kíváncsi vagyok e rád
2015. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nappal van?

Es ezt meg Le is tudom csekkolni,hogy igaz-e :D

18/L

2015. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cseresznyéspite válasza:
Hmm. Azt mondanám, "Mit tennél most legszívesebben?" Az szerintem elég izgi lenne:)
2015. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

"Te hagytad el ezt a húszast?"


Őszintével nem tudok.

2015. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te fogtad meg a seggem?
2015. okt. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg tudnád mondani mennyi az idő?
2015. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint mi az a dolog amit legszívesebben megkérdeznék valakitől, és tuti igaz választ kapnék? Egy srác ismerősömtől kérdeznék, akivel nagyon összegabalyodtunk nyáron, csak sajnos már nem tudunk találkozni, mert másik országban lakik. De facebookon folyton írogat, hogy hiányzom neki, szeretne velem találkozni. Megkérdezném tőle, hogy mit érez irántam, megfordult -e a fejében, hogy komolyabb is lehetne közöttünk, vagy csak szexre és könnyű szórakozásra kellek neki?
2015. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!