Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, hölgyek: Leküzdet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, hölgyek: Leküzdető a távolság vagy nem érdemes távkapcsolatban gondolkozni? 30/F

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy kisebb alföldi városban élek és nem nagyon találok itt magamnak partnert, mert úgy érzem hogy nem vagyok egy hullámhosszon az itteni nőkkel (mivel máshonnan származom, csak munka miatt kerültem ide). Egyedül érzem magamat sokszor és nem sikerült kialakítanom még itt tartós kapcsolatot, igazából semmilyen érdemleges nem volt, pedig már itt vagyok több éve.


Szerintetek érdemes lenne messzebbről is keresni (50-60 km) vagy csak ha elköltözök akkor oldható meg a dolog? Én tanult, aránylag jó megjelenésű, fiatal pasi vagyok. Eddig nem volt gondom a párkereséssel, de itt valahogyan nem megy, egyszerűen nem találok (akármilyen hülyén is hangzik) a "szintemnek" megfelelő nőt.


Egy elkeseredett pasi.


2015. aug. 12. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

50-60 km tavot en aligha neveznek tavkapcsolatnak, eleg konnyen athidalhato tavolsag. Plane, ha mobilis vagy :)


Sokmindentol fugg, tud-e egy ilyen kapcsolat mukodni. Baratom es koztem 230 km van, megis nagyon jol mukodik a dolog. Mondjuk mi mindketten eleg fuggetlen tipusok vagyunk, nem is lognank egymas nyakan folyton. Hamarosan ossze fogunk koltozni, de akkor is tartani fogjuk magunk a kulon programokhoz.. Ez abszolut egyenfuggo.


Ha te igenyled a mindennapi talalkozast, kommunikaciot, stb, akkor nem ajanlom, de ha nem ez a tipus vagy, akkor en belevagnek a helyedben. Sok sikert kivanok!

2015. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én viszonylag mobilisnek gondolom magamat, de sokat is dolgozok. Sokszor reggeltől 6-7ig dolgozok, utána még egy óra autózás oda, egy óra vissza és akkor még valamennyit jó is lenne együtt lenni. Plusz nem is számoltam bele, hogy azért nem ártana rendbe szedni magamat kicsit :)


Nem vagyok senkinek a nyakán lógós típus, de ha például a partnerem meg szeretne többet lenni velem, akkor neki probléma lenne a távolság, még ha nekem annyira nem lenne probléma ha pár naponta tudnánk csak találkozni.

2015. aug. 12. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A lenyeg az, hogy olyan embert keress, akinek hasonloak az igenyei :) Ha az idobeosztasod es ebbol akado nehezsegeket az ismerkedes elejen tisztazzatok, akkor valoszinuleg nem lesz belole gond.


Ahogy pedig komolyodni fog a kapcsolat, es noni fog az igeny az egyuttletre (osszekoltozes, stb.), akkor pedig kozos megoldast kell ra talalnotok. Tobb munka egy tavkapcsolatot fenntartani, mint egy olyat, ahol mindket fel egy helyen el, de van, akiert megeri. :)

2015. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos ilyenben semmi tapasztalatom sincsen, nem tudom hogyan lehetne ismerkedni egy olyan helyen amit nem ismerek. Neten írogatni nem szeretnék random embereknek, meg abból amúgy se sok derül ki. De jó lenne találni valakit, akivel jól megértük egymást de sok nőt elrettent a kapcsolat elején ha távolság van a két fél között.
2015. aug. 12. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nem tudok tanacsot adni, fogalmam sincs hogy lehetne belevagni igy az ismerkedesnek. (En teljesen veletlenul ismertem meg a baratom. Sot, amikor megismerkedtunk, majdnem 2000 km volt koztunk, csak aztan ugy alakult, hogy megismerkedesunk utan eleg hamar kozelebb koltoztem, a 230 mar mas teszta, igy belevagtunk. 3 ora tav ez is, az is, de azert nem mindegy, hogy repul-e az ember, vagy buszozik, foleg anyagi szempontbol :D


Mindenesetre nagyon sok sikert kivanok a tarskereseshez! :)

2015. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Negy honapot eltem tavkapcsolatban, bar koztunk majdnem 2000 km volt. Sokat veszekedtunk, nehez volt, csomoszor elbizonytalanodtunk, vegul osszeszedtem minden batorsagom es kikoltoztem hozza Londonba, hogy mentsem, amit lehet. Nagyon gyorsan szakitottunk is, nem lehetett mar megerositeni, helyrehozni semmit. Meg egyszer tuti nem mennek bele ekkora tavolsagon alapulo dologba, de 100 km-en belul belefer, ha mondjuk egyik hetvegere az egyik, masikon a masik utazik.
2015. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!