Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már, hogy rosszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már, hogy rosszkor ismertétek meg a párotok (akkori), és emiatt kellett szakitani? Lent tovább

Figyelt kérdés
Úgy értem, a másik fél nem volt érzelmileg stabil, (magyarán nem vlt tul valakin), ezért nem mukodott a kapcsolat, de ha késobb talalkoztok eloszor, akkor siman mukodhetett volna, mert ugy mashogy alakult volna.

2015. nov. 23. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ha még nem vagyok túl a dolgon, nem jövök össze mással. Tehat emiatt sosem kell szakítani.
2015. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ugyérzem, nem igy kellett volna torténnie, nem birom elfelejteni. magam sem értem, miért.

bár lehet egy honap mulva mar mashogy latom...

sosem lehet tudni:)


veletek volt mar hasonlo?

/mikozben a másik fél egy tahó oldalát mutatta meg, szoval minden okom megvan h gyuloljem, vagy legalabb ignoraljam/

2015. nov. 23. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves elso, bár mindenki ilyen lenne :))

en is pont igy vagyok ezzel, de vannak olyanok is, akik szeretik hitegetni a masikat :(( es osszejonnek, és aztan amikor rajonnek h mégsincsenek tul, szakitanak.

2015. nov. 23. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen, lehet, hogy ha máskor ismertük volna meg egymást, életem szerelme lett volna. Így viszont soha nem lesz már belőle semmi és nem is akarnám.
2015. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, hm ebben egyetertunk:))
2015. nov. 23. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát volt .De az nem más valaki miatt.

Első esetben még elég fiatalok voltunk mid ketten, 16 év körüliek és a fiú nem nagyon tudta még, hogy is viselkedjen ha tartósabb kapcsolatot akar.3-szor kezdtük újra...Mindig ugyan ott rontotta el.Nem ment neki ez a komolyabb kapcsolat dolog, pedig igyekezett szegény láttam és nagyon bánta hogy ő ilyen..Elfelejti a randit, nem foglalkozott velem eleget, stb...De szerintem ennyi idő után talán lehetne köztünk komolyabb.Ki tudja...


Aztán egy másik sráccal tényleg rosszkor ismertük meg egymást...Nos őt láttam meg először, kinéztem magamnak, de nem tudtam időben megismerkedni vele, hozzá férközni és közben elkezdett nekem egy másik srác udvarolni, akiről kiderült, hogy az előbbinek a legjobb barátja!!Így az elsőnek meglátott srác is később ugyan belém szeretett, de baráti becsületből lemondott rólam :(((

2015. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!