Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szakítani akarok-e?!

Figyelt kérdés

Úgy érzem így kettő és fél év után kihűlt a szerelem. Nem is tudom mikor mondhattam neki utoljára, hogy "szeretlek" :(. Nagyon elszomorít. Ő egy nagyon rendes lány, egy nagyon jó kapcsolatot érdemel. Talán már csak a megszokásból van az, hogy összejárunk, hetente egyszer találkozunk :(


Valahogy mindig a kifogásokat keresem, ha feljön az, hogy a megszokott heti egytől többször találkozzunk. És ő eltűri, elfogad így, minden hibámmal együtt. Azt mondja mindig is, hogy nem akar megváltoztatni. Vannak pillanatok, mikor nagy hülyeségeket csinál, és olyankor nagyon felhúz vele. De nem direkt csinálja, egyszerűen csak nem gondolkozik. Ez a legzavaróbb dolog. Viszont ha elmagyarázom neki, hogy mit csinált rosszul, vagy ha segíteni próbálok, akkor megharagszik.


Ahogy telik az idő, összeismerkedtem más lányokkal. Meglátok másokat az utcán, lányokat, akik sokkal szebbek, mint a barátnőm, és vonz a kíváncsiság. Hogy vajon mással milyen lehet a dolog. Szeretnék kipróbálni "új dolgokat" az életben. (semmi komolytalan) Ilyenkor elszomorodok, mert tudom, hogy egy nagyszerű ember van mellettem, de mégis hajt a kíváncsiság. Nem tudok mit tenni. Rettentően szerelmes belém, talán is belé. Nem tudni.


Szégyenlem magam emiatt, nem tudom, hogy hogy hozzam ezt fel neki, vagy egyáltalán felhozzam-e. Nagyon rosszul érintené a dolog, és attól tartok engem is. Belegondoltam az egész szituációba, és a sírás kerülget...


22f/22l


2015. okt. 9. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakits vele..ha szereted akkor idővel rá jössz hogy kit veszitettel és ha nem lesz már késő akkor vissza fogad
2015. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
* "..belém, talán én is belé."
2015. okt. 9. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme az egésznek,felesleges sanyargatnod magad.Azért nem maradunk együtt valakivel,mert olyan mint egy pincsikutya,és hű de rendes,meg nem ezt érdemli,blabla.Keress olyat,aki iránt igazi szerelmet tudsz érezni.
2015. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha ennyire rendes lány, akkor megérdemel egy olyan kapcsolatot, amiben nem kap szeretetet?

22/L

2015. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az. De nem tudom eldönteni én sem, hogy mit akarok :(
2015. okt. 11. 10:12
 6/6 hasekamp09 válasza:
Mi lett a vége a dolognak? több mint 5 éve történt de most velem is ez van, csak én erőltetettnek érzem a dolgokat, de nem akarok megvállni tőle.. lassan egy éve vagyunk együtt és nem tudom eldönteni mit akarok...
2020. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!