Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, nők 20-25 évesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők 20-25 évesek, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem. Barát zónába kerültem. Nem haraggal, szépen váltak el útjaink. Na most, engem nagyon mélyen érintett, testileg-lelkileg. Én nagyon szeretem még mindig. Ha megpróbálnám visszahódítani, szép óvatosan, lehet még belőle valami? mindketten változtunk, én is átgondoltam a dolgokat. A szakítás óta nem zaklatom, se levél, se telefon, semmi.
2015. nov. 28. 09:12
 1/6 A kérdező kommentje:

ha nem lenne pl pár hónapra rá se barátotok, miként reagálnátok, ha az ex felkeresne? Nem nyomulna, tényleg csak barátként közeledne, egyenlőre...


köszönöm! 27/f

2015. nov. 28. 09:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért szakított. Ha valami összeegyeztethetetlen jellembeli dologból lett elege, akkor végülis, ha átgondoltad és ezen magad miatt változtattál (bár ez ugyebár nem megy egyik napról a másikra), akkor ha hosszú távon bizonyítod neki, hogy mennyivel jobb vagy, talán utána lehet remény.

Ha a szerelem múlt el részéről, akkor nehezebb dolgod van, ha ő nem akarja, akkor valószínűleg nem lesz társ abban, hogy visszahódítsd a szívét.

Ha valaki más is van a képben, akkor főleg nincs értelme teperni érte.


De ha kicsit is hasonlít hozzám, akkor hiába, hogy szépen váltatok el, a döntése végleges, és egyáltalán nem akarja, hogy bármi köze legyen hozzád a jövőben. Én legalábbis akkor szakítottam eddig mindig, ha már úgy éreztem, hogy a kapcsolatunknak nincs jövője, se szerelem nincs benne, se az az összhang, ami ahhoz kellene, hogy egy közös életet fel tudjunk építeni. És így persze, kedves ismerősnek megmaradhat a másik, de ha a beszélgetések kb csak arról folynak, hogy de mennyire megváltozott és hogy vissza akar szerezni, akkor azt is hamar meguntam, és annak is gyorsan véget vetettem. Velem is szakítottak már, tudom, milyen rossz érzés, én is mindig meg nem történtté akartam tenni, de sosem jártam sikerrel, akármit is csináltam. A szakítás azért a másik félnek is fájdalmas, és ha tényleg látna még reményt, vagy érezne bármit is, akkor nem kockáztatná meg csak poénból és hirtelen hangulatingadozásból, hogy ezt végleg elveszítse.

2015. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtam a dolgokon, változtam is. Sokszor gyerekesen viselkedtem, pedig mondta, h neki egy férfira van szüksége, nem pedig gyerekre. meg szex terén is inkább visszafogotabb voltam, bár a vége fele kezdtem ,,bekeményíteni" :) jó, szeretem a lágy erotikát, gyengéden közeledni a másikhoz. De ezen is változtam/változnék, hogy néha kell h a falhoz ,,vágjam", letépjem a ruháit és jol meg ba**am :) kicsit nyers a kifejezés, de igy igaz.


Részéről pedig csak annyi volt, h súlyfelesleggel küzködött. az orvos is mondta neki h fogyjon,mert az egészségéről van szó. Én is mondtam neki nem egyszer, h segíteki neki mindenben, ő ezt bántásnak vélte, h nem fogadom el őt olyannak, amilyen. CSak ez az 1 dolog volt ami nem ,,tetszett annyira" rajta. Okos, érett, értelmes, szerető, szép nő egyébként. Úgy gondoltam át a dolgokat, h ma már nem érdekel h mennyi plusz van rajta, elfogydom, csak végre lennék már boldog. meg őt is azzá tenném. Most már tudod nagyjából a részleteket.

2015. nov. 28. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem volt semmi, ami miatt haragudnék és nem bántott meg, csak vége lett és utána próbálna barátkozni, valószínűleg hagynám

de hogy utána bele mennék-e mégegyszer egy kapcsolatba, nem tudom

talán idővel, ha látnám hogy tényleg változott és van rá esély, hogy ezúttal működjön


de persze ez csak 1 vélemény, lehet a te volt barátnőd nem akarna a barátod se lenni

2015. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem lenne a barátom, mert aznapa mikor szakítottunk, sokszor mondta, hogy bármikor, bármibe számíthatok rá, szabadidő, sportolás, bicajozás. szívesen eljönne, mint barát. Ugyon ezt mondtam neki én is, hogy rám bármikor bármibe számíthat. Tehát szerintem ,,akarna" barátkozni.
2015. nov. 28. 11:34
 6/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk azóta nem tudom mennyire változtak az érzései, nem tudom ,,sajnos" mi járhat a fejébe. közösségi oldalon látom néha kiírja, h ahoz hogy hercegnő legyek, találnom kell egy herceget, stb.. sztem nincs neki senkije, ill. bízom benne.
2015. nov. 28. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!