Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok (elsősorban 14-18...

Lányok (elsősorban 14-18 évesek), ti hogy reagálnátok, ha egy tök ismeretlen srác odamenne hozzátok a buszmegállóban, hogy "szia tetszel, van kedved beszélgetni? "

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nekem is bejön (azért írom ezt mert nem szoktam senkit hamis reményekkel hitegetni), akkor azt mondom "persze miért is ne?" :).

14/l

2014. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Miafasz?" fejet vágnék, mivel nem vagyok oly' szép és csinos, hogy velem ilyesmi előforduljon.
2014. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon meglepődnék, és tuti elpirulnék. Ha szimpatikus, és végig mosolyog rám, akkor leállnék vele beszélgetni, de ha nem szimpi, és nem nézne rám olyan biztatóan, nyíltan (vagy nem is tudom hogy mondjam... Van az a srácoknak az a bizonyos nézésük) akkor lehet, hogy ott hagynálak. 17/L
2014. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én örülnék :) 17L
2014. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy csúnyán meg akar viccelni, mert nagyon ronda vagyok. Jobb esetben pedig megsajnált, mert nagyon ronda vagyok. Normális külsejű lányoknál sajnos nem tudom, hogy megy.
2014. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivenném a farkam, és nézném az arckifejezését...
2014. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!