Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok mondani valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani valami pozitívat? Nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
A barátom csak úgy kidobott, össze-vissza hazudozott mindenről, eljátszotta a bizalmamat a végére és most mindenkit ellenem hangolt, meg úgy tesz, mintha én tettem volna valami rosszat. Közben azt mondta, hogy ő nem akar semmilyen kapcsolatot, de azért társkeresőn ismerkedik. Nagyon szerettem, vele terveztem a jövőmet és borzasztóan fáj mindez, olyan értéktelennek érzem magam. Nem félek a magánytól, inkább csak kikészített ez az egész és mindig fáj minden ami rá emlékeztet (egy városban lakunk) meg nem bízok senkiben. 9 hónapig voltunk együtt és az elején nem volt ilyen, a barátai pedig rossz útra terelgetik jelenleg is. Az is megvisel, hogy ő éli világát, mintha soha semmit se érzett volna. 21 évesek vagyunk egyébként.
2015. dec. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondok párat:


Van egy hihetetlen gazdag földünk, ami ellát minket mindennel, amire csak szükségünk van. Egy pont optimális távolságra lévő napunk, ami segítette az élet kialakulását a földön, és minden élőlénynek energiát ad a földön. A levegő összetétele és a légnyomás pont optimális az emberi szervezet számára. Van két kezed, két lábad, dobog a szíved, az ereidben folyik a vér, van egy agyad, amivel hihetetlen dolgokat tudsz megvalósítani.


Elég lesz?

2015. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele mindennemű kapcsolatot, ha még nem tetted meg, és - bár elcsépeltnek hangzik - próbáld meg te is élni az életed, mintha mi sem történt volna. Nyilván idő kell neki, míg teljesen rendben leszel megint (nekem több, mint fél év után is még vannak rossz napjaim), de a legjobb, ha le tudod magad foglalni. Legyen sűrű napirended, sok tennivalóval.
2015. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Proton!
2015. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkumulátor piros kivezetése.
2015. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!