Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen? Mi baja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mi baja van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kicsit ittunk, de józan állapotban is észre vettem már nála hasonlókat. Szex után mondtam neki, haza megyek enni(4-5 házzal lakok távolabb.)Erre neki állt nagyon durván hisztizni, sikítani ... Utána megyek ki mondja öleljem meg. Meg öleltem de szokás ellenére, nagyon durván ölelt nem akart el engedni. Utána csapkodott hogy ha holnap, nem írok neki megöl. Érzelmileg labilis lenne? Volt már hogy öngyilkossággal is fenyegetőzött.

2015. okt. 20. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát érzelmileg stabil ember nem fenyegetőzik ilyennel.

Másik végről: szex után rengeteg lány/nő érzékeny arra, ha ott hagyják. Akkor is, ha kimész fürdeni nélküle, vagy bármi olyanra, ami nem szükségszerű azonnal és még várhatna kicsit.


De azért mindenképp erősen túlreagálja a dolgokat, ha ez így marad, pokol lesz mindkettőtök élete. :(

2015. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet nem tudsz adni szeretetett,azért lépsz le,mert pont sex után jogos ha ilyen,nem védem de az ilyen nő több szeretetett igényelne
2015. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Birtokolni akar téged szerintem, mert fél tőle, hogy egyedül maradna. : (
2015. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mind a 2 szomorú:(
2015. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval semmi köze a szeretethez? Mármint akkor nem is szeretne???
2015. okt. 20. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
De szeret csak fél hogy csak azért kellesz neki a se végett.Mert ha fiú elmegy a se után rögtön mert éhes az a lány már nem is tudja,hogy szeretik vagy sem. Ez egy kicsit fura a fiú részéröl is
2015. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy szeret,ha nem szeretne nem vágná hisztibe magát ilyen egyszerű
2015. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!