Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok! Ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha szakítás után mennyire vigasztalnak/tak titeket a "kelléklányok"? Mennyire kell ezt komolyan vennem?

Figyelt kérdés

Jön a tipikus sztori.. szakítottunk a barátommal két hónapja letiltott mindenhol nem csak engem de a családomat baráti körömet is.. Mondanom sem kell számomra két hónap nem elég semmire két éves kapcsolat után eleinte kutakodtam de már feladtam mert rájöttem,hogy csak magamat bántom vele..Amint szétmentünk jöttek a likeolások más csajoknak millió új ismerős, buli buli buli...Tudom,hogy szeretett mert legutolsó sms is amit kaptam tőle csak azt fejezte ki,hogy sajnálja,hogy külön mentünk (tehát nem haragból váltunk el igyekeztünk békésebben). A szakítás oka röviden: nem illettünk össze hatalmas volt a szerelem de csak kikészítettük egymást.

18/L Ő 22/F


A konkrét kérdésem az,hogy ezeket mennyire kell komolyan vennem? Tényleg nem hiányzok neki?


2015. dec. 6. 19:20
 1/2 opened paradise ***** válasza:
Ha vége,akkor az indok lényegében véve mindegy is. Lehet csak búfelejtők,de az is azt jelenti,hogy téged nem akar már,felejteni akar.
2015. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem akar téged, nem valószínű, hogy meggondolja magát...
2015. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!