Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én már nem bírom, egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem bírom, egyre kevesebbet foglalkozik velem a párom. Ebből szakítás lesz? 20l

Figyelt kérdés

A párom (23) egy olyan sportot űz, ami szinte az egész napját elveszi, vagy főz, vagy edz, vagy edzést tart, vagy diétázik (akkor hozzá se lehet szólni :( ) , rám ideje már nem nagyon van, de tudom:/ hogy szeret. A szex is egyre kevesebb. És minden pénzét ebbe öli bele , ami engem nagyon aggaszt, semmire se költ, de erre mindent. A másik dolog hogy mostanában vannak furcsa megnyílvánulásai, ami egyrészt meg is ijeszt :( van hogy ordítozik, agresszív, és aj nehéz leírni, de valahogy nem az az ember már akibe annó 3 éve beleszerettem, ha a szemébe nézek, egy teljesen más ember néz vissza rám. Persze a fizikuma is egyre jobban alakul (ami szerintem mindig 10/10 volt)

, de már lehet egy kicsit túlzásokba esik. És egyszerűen nem tudom leállítani.

Egy radikálisabb példa, 2 hónapja eladta az autóját, hogy azt a pénzt is ebbe forgassuk bele, és munkahelyemre is váltott , mert állítólag sok volt a fizikai munka, és nem tudott eleget enni.

(Eleget? Napi 8-10 étkezés :( és én nem bírom, megőrülök mellette, de mégis ő mindenem és egyszerűen egy rész belőlem és nemhinném hogy képes lennék csak így elhagyni, belehalnék :(

Mit tegyek :(



2015. dec. 5. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennek a végén csak sötétséget látok.
2015. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi , bíztató :(
2015. dec. 5. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak őszinte voltam, nem biztos, hogy ő az akihez hozzá kéne menned feleségül.... még fiatal vagy előtted az élet, ami nem megy azt nem kell erőltetni, és ha nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor azt az életet válaszd amiben jobban fogod.
2015. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nekem ő kell, csak belevan őrülve a badyba :( csak annyit látom kb itthon velem hogy együtt alszunk,meg magának és nekem főz, azt ennyi, reggel már egyedül ébredek :(
2015. dec. 5. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
És próbáltál már vele erről beszélni?
2015. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, de úgy tesz mintha ott se lennék, utána meg odajon megvigasztalni. Persze mondja, hogy neki ez az álma, de nemkéne engem akkorse hanyagol ni :(
2015. dec. 5. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Kezdj el kiábrándulni és felébredni...

Ha így jó, szenvedj csak tovább.

Ha nem, akkor meg lépj!

2015. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valahogy ez a zene jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=7QA9NYkFw-A


Izmos kockahas, üres fej.... :D

2015. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát, csak hogy mondjam, a párom egy egyetemet végzett intelligens ember, aki jól keres és nagyon is szerethető, csak rosszba keveredett bele.
2015. dec. 5. 20:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Hahaha attól mert valaki egyetemet végzett nem jelenti hogy inteligens. Bár ide nem is jó szó az hogy inteligens...mindegy.

Szóval gondolom szed ilyen táplálék kiegészítőnek nevezett cucccot. Ha igen akkor az agressziója attól jön elő.

Viszont hogy az autóját eladja ezért, hát ezt kb a drogfüggőséghez hasonítanám.

Az más ha mondjuk azért csinálja valaki mert ez a hivatása ebből él szponzorai vannak sorolhatnám, mert akkor pénzt kap érte, és nem költ rá. Ha valaki inteligens akkor látja hogy ez nem fog jól végződni.... Ő nem látja sajnos.

Ezek elég nagy gondok amiket leírtál. Ilyen esetben én választás elé állítanám a párom. Vagy az idióta gyúrás vagy te! Magadat semmi esetre ne készítsd ki miatta. Tudom könnyű ezt így mondani, más nem érzi azt amit te érzel, de legalább te látod ez nem jó így. Addig cselekedj míg nagyobb gond nem lesz, remélem nem fog bajod esni, komolyan mondom!

2015. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!