Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek alapján szakítanál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szakítanál a pasiddal?

Figyelt kérdés

- dohányzik és ha hozzájut akkor füvezik is (bár fogadkozott hogy az utóbbit nem szívja a társaságomban)

- egy barátnője volt eddig azzal is csak egy év után szakított mert nem volt belé szerelmes

- 4 hónap után sem mondta még hogy szeret

- 31 évesen egy lelakott házban él, aminek felújításához nagyon sok pénz kellene


Vannak jó tulajdonságai is, sőt nem is egy, de a fű miatt csak a rosszak jutnak eszembe és bizonytalan vagyok. És amíg nem tudtam a fűről, minden nap eszembe jutott hogy szeretem, és milyen jó lesz egymásnak kimondani majd először, de azóta csalódott vagyok és nem szerelmet érzek csak fájdalmat. Sose akartam füvezős pasival járni.. Még ha mondaná hogy szerelmes belém, akkor magamba beszélném hogy ez nem is lényeges, de azt se mondta még :S


2015. dec. 7. 21:22
 1/10 anonim válasza:
itt az a kérdés, hogy te szakítanál-e egy ilyen pasival?
2015. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked ez kell, vagy jobb? Te döntöd el milyen életet akarsz élni és kivel.
2015. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Áhhh, szétcsúszott fazon. Mit akarsz te ilyennel? Menekülj.
2015. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te jöttél össze egy ilyen alakkal, nem én, tehát a döntés is a tiéd, nem az enyém.

Egyébként meg a kérdés teljesen felesleges, mivel ezt MAGADNAK kell eldöntened! És remélem a kérdéseddel csak hangosan gondolkodtál!

2015. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbálom objektívan nézni a kapcsolatunkat... de nehéz, mert nekem ő az első barátom és hát megszerettem :( Annak ellenére hogy csak 4 hónapja vagyunk együtt :(
2015. dec. 7. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Első de nem biztos h az utolsó is
2015. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ekkora fos kifogást nem hallottam még, csak azért mert az első ne szakíts vele
2015. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen

sőt, össze se jöttem volna vele

szerintem az okokat felesleges leírni, te is tisztában vagy vele, fel is soroltad a lényeget

2015. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi egy ev utan mondtuk ki, h szeretlek. Azota egyutt elunk. En is gusztustalan lakasban elek, mert masra kell a penz. Bar sosem iszom , nem is dohanyzom es nem drogozok. Szoval szerintem a furol le tudod allitani. A tobbi nem gaz. Attol meg szerethet Teged.

N

2015. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem a fű lenne a legnagyobb kifogásom - elég sok ismerősöm él vele relatív rendszerességgel mégsincs velük emberileg semmi probléma... Az jobban zavarna hogy 31 évesen még mindig nem tudott magával mit kezdeni. Egy lakás lehet puritán és egyszerű, de lelakott ne legyen. Jobb szeretem a rendszerezett, ambíciózus alkatú embereket. Érdekes, hogy a ritkább fűfogyasztás nem zavar de a dohányzás kiáró ok...
2015. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!