Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3,5 éves kapcsolatom óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vviki08 kérdése:

3,5 éves kapcsolatom óriási pofonnal ért véget, pedig azt hittem ő életem szerelme. Hogyan dolgozhatom fel ezt?

Figyelt kérdés
Több mint három éve együtt voltunk zenész párommal (ő 24 én 26). Rengeteg konfliktusunk volt az eltérő életvitelünk miatt, és rengeteg sérelem ért minket. Mást vártunk egymástól, másra volt szükségünk. Mégis, annyira szerelmesek voltunk, hogy kitartottunk egymás mellett. Még az egymásnak okozott fájdalmak árán is. Az utóbbi pár hónapban állandósultak a konfliktusok, én meghitt együttlétekre vágytam, ő pedig őrült bulizásokra, koncertekre, rockandroll életmódra. Nemrég egy buliban rajtakaptam, ahogy a sarokban csókolózik egy lánnyal hulla részegen. Később kiderült, hogy egy pár hónapja ezt műveli, mert állítása szerint már nem tudta feldolgozni a sok konfliktust ezért alkoholba menekült, és onnantól kezdve pedig már nem érdekelte mi lesz holnap. Szakítottunk, de nem tudom hogyan lehet feldolgozni azt a képet, ahogy életem szerelmem más lányt csókol. Van valami bevált ötletetek? Lehet elengedi valakit ilyen mély gyűlölettel amit iránta érzek?
2015. dec. 8. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj megcsalt téged többször is. Nem szeretett és csak az idõd pazarolta, szerintem kár érte a könny.
2015. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, és kell is. Nem lesz könnyű, erre készülj fel. Vannak olyan partnerek, akik nagyon mély nyomot/sebet tudnak hagyni, és nagyon nehéz túllépni rajtuk.


A gyűlölet is az érzelem egyik formája, és ... nem könnyű.

2015. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is voltál neki fontos, örülj, hogy megszabadultál tőle. Gyenge ember, aki az italba menekül. Ne haragudj, egy nagynéném házasságát szintén az ital tette tönkre, csak mert a férje egy munkahelyi nehéz időszakot nem tudott feldolgozni, agresszívvé vált, a gyerekeik is sérültek, sajnos a nagynéném későn lépett, hamarabb kellett volna. Találsz jobbat is.
2015. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem tíz év után, két gyerekkel csalt meg a feleségem. Inkább azt nézd neked se gyerek, fiatalabb is vagy, könnyen találsz majd másik párt ha ezen túl vagy. A másik meg ha ennyire eltérő volt az életszemléletetek, előbb utóbb, úgyis ez lett volna a vége. Hogy hogyan dolgozhatod fel? Erre nehéz válaszolni, mindenki máshogy áll hozzá. De például, mozdulj ki sokat barátokkal ismerősökkel, találj új hobbit, sportolj, de igazából bármi ami eltereli a gondolataidat jó. Ne sajnáld őt hogy elveszted, mert ha ezt képes volt megtenni, jobbat érdemelsz nála.
2015. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár év múlva alkoholista lesz.
2015. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! hasonlóképp jártam én is, csak ő a nagydarab exét kúrta mellettem....Ha gondolod, írhatsz privátot!
2015. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló a történetem, bár mi még csak fél éve voltunk együtt. Rendkívül szerelmesek voltunk, elképzelni sem tudtam, hogy érezhetek ilyet, és — úgy éreztem — ő sem. Tegnapelőtt egy buli után egy fiúnál "aludt", aki egy éve szerelmes belé. Utána meg még neki állt feljebb, hogy én milyen rossz barát voltam. Egyszerűen nem értem.

A gyűlölet szerintem nem megoldás. Vagyis én könnyedén állhatnék rajta bosszút, mert megvannak a módszereim (gondolok itt több száz meztelen képre, szexvideóra, facebook-beszélgetésekre, amelyeket meg tudnék szerezni...), de nem teszem. Igyekszem elfelejteni, és egy kicsit reménykedem, hogy van lelkiismerete, ami majd szépen felőrli. De kétlem, egy ilyen után szerintem elképzelhető, hogy szociopata.

Mindenesetre sajnálom, próbáld meg elfelejteni te is. Tudom, nagyon nehéz.

2015. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!