Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás! Ha ti szakítottatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás! Ha ti szakítottatok, békében, vagy haraggal, óriási összeveszéssel váltatok el minden kapcsolatot megszakítva?

Figyelt kérdés

Meséljetek már, kiváncsi vok rá h ki hogy szakított, tapasztalatokra hogy melyik forma a "jobb" vagy "megfelelőbb" , vagyis hogy kinek mi jött be, bár tudom h szakításban nincs "jó" ha el kell válni.. melyik a jobb? Békében, barátsággal elválni, vagy minden kapcsolati formát megszakitani (Pl. Facebookon tiltás, stb)

L.23



2014. ápr. 9. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig minden szakításom békés volt. Egy darabig még beszélgettünk az exekkel, majd egyre ritkábban, végül semmit. Senki nincs letiltva, mindenki éli a maga életét.
2014. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PearlDiver ***** válasza:

Az első 4 kapcsolatomban mindig velem szakított az illető lány, én mindig jól ellettem volna még. Talán túl kényelmessé is váltam, nemtom.

Aztán volt egy közös megegyezéses szakítás, utána meg 2 alkalommal én vetettem véget neki és volt egy nagy-nagy pofára esésem, ahol elég csúnyán, szó szerint be lettem etetve, aztán le lettem koptatva.

Nem vagyok egy hirtelen haragú ember és az összes szakításom nagyon békés volt, szerintem ez így is van jól. Nekem mindig megmaradt az igényem arra, hogy tartsam a kapcsolatot (kivéve amikor megaláztak), de úgy tapasztaltam, a lányok többsége erre nem vevő annyira. Az exeim közül többen most jó barátaim, egy van, akivel kicsit neccesebb a viszony, ő megcsalt ugyanis.

A legkönnyebb szakítás az volt, amikor egyikünk sem volt igazán szerelmes.

24F

2014. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatom, első viszonzott szerelmem érzéketlenül és durván,hisztizve szakított velem, mert megöleltem egy olyan lányt aki a legjobb barátom lett...azt se hagyta,hogy elmondjam miért is öleltem meg...meg,hogy attól mert őt megöleltem, nem a párom,hanem a barátom. Szóval sírva ültem mellette, megbolondultam mert sosem éreztem még olyat...aztán elment csak úgy, ott hagyott, és haza sétálhattam 11 km-t...ez elég durva? Azóta se zártam le magamban, és nem is fogom még jó ideig, ugyanis elvileg ő volt az áldozat..gyakorlatilag meg egy érzéketlen hisztis nő, aki ha egyet hibáztam már akkor a sírba kívánt. Apropó, ezt említette is,hogy nála mindenkinek csak egy esélye van, nos ilyenkor szakítás közepette megnyugodtam, mert kiábrándultam belőle, aztán megint fájt. 18/F
2014. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindegyik volt. lekopnak később mikor akar párjuk. ezek nem barátságok. kivéve ha külön és egyedül halnak meg. akkor barizhatnak.
2014. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nyugis volt. Részemtől nem működött a dolog így leültem vele, elmondtam hogy szakítanunk kell utána meg megbeszéltük és 2 irányba elsétáltunk. Nem töröltem őt fb-n, a barátait se (akikhez amúgy nekem nincs közöm, tehát nem közös barátok), de nem szólongatok hozzá a bejegyzéseihez és már nem is beszélünk, egyszer próbáltuk de nemigen ment. Olyan kicsit kínos volt hogy nem mertem teljesen poénkodós lenni, de fásult se... Így nemigazán volt valami gördülékeny a dolog. Szóval kis nyugis-békés volt a szakítás :)
2014. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig órdibálos sőt verésig fajult szakìtàsom volt.
2014. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem eddig 3 volt, és a 4.barátom most van.:)

Elsőnél semmi nem volt békésen elfelejtettük egymást.:)

Kettesnél, megtudtuk volna ölni egymást, annyira utáltuk egymást(megcsalt).

Harmadiknál, pedig kb semmi nem volt. Bár nem beszélünk, de meg van ismerősnek.

Negyedik meg még tart, remélhetőleg sokáig.:)

2014. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!