Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet kiszállni úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszállni úgy egy kapcsolatból ha még ragaszkodunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogyan tudnám lezárni a kapcsolatom úgy hogy még van ragaszkodás, pedig józan ésszel belátom, hogy nem lehet így folytatnom tovább, az a probléma, hogy egy hosszú kapcsolatot kell megszakítanom, és nagyon nehéz kiszállnom belőle.

2015. dec. 9. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz, akkor szereted. Miert szallnal ki belole?
2015. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mihez ragaszkodsz? A jóhoz, vagy a rosszhoz?...
2015. dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben a ragaszkodás jelen van a szakításnál. Igazából csak az idő segít, meg ha eltervezed, hogy mit szeretnél az élettől, a kapcsolattól stb és abból nem adsz lejjebb, persze ha reális. Szakításban nem tudok segíteni, csak abban, hogy hogy lehet elviselni.
2015. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Mennyire Hosszú ez a kapcsolat és miért ragaszkodsz hozzá?
2015. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok nekem nem rég úgy 2 hónapja ért véget egy éves kapcsolatom és meg volt a ragaszkodás le kell ülnötök és beszéljétek meg? Vagy a szakítás szándékának okát meg lehet tudni?
2015. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Át kell mindkettőtöknek komolyan gondolni a dolgaitokat, beszélgessetek meg mindent őszintén, és ha esetleg egy másik férfi jobban tetszik gondoljunk arra, hogy az egy esetleges fellángolás lehet és ha még ragaszkodsz a párodhoz, szerintem csináljatok sok programot és igyekezzetek megmenteni a szerelmeteket:I Hajrá! 32/F
2015. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. több,mint 4 évről van szó. Ragaszkodom,de én a rosszhoz. Sok hazugságot tűrtem. Már nem bocsátok meg...
2015. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

A sok hazugság,átverés...

Most épp a facebookkal bukott meg.Azt mondta neki nincs,hülyeség, nem érdekli.

Nekem nincs,egyik ismerősöm szólt,hogy párom fent van.

Egyedülálló, és a szülővàrosa van beírva lakcímnek.Két éve máshol lakunk és egy 30+ férfiról van szó..

2015. dec. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!