Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak egy osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy osztálytársammal, aki a barátnőm?

Figyelt kérdés

Több mint 1 év együtt lét után rájöttem h a kapcsolatunk nem fog működni, mert nagyon önző és rossz szokásokkal bír, amit a "nem normális" családjából hoz, azt hittem változnak majd a dolgok, de sajnos nem lett normálisabb a lány minden igyekezetem ellenére, nem beszélve arról, hogy 1 perc szabadidőm sincs, mert flyton rámvan telepedve és figyeli mit csinálok, nem beszélve képzelgéseiről(megakarok dugni mindenkit,....) amiket többiek is igazolnak hogy nem így van, mivel már azon is gondolkodtam mit teszek én rosszul. Elvesztettem az összes barátom, kezdek a családomban is elveszíteni jó emberi kapcsolataimat, mivel folyton konfliktust keres és problémázik, ha csak egy kicsit is kéne alkalmazkodni. Nagyon szeretem ezt a lányt, mert vannak bizony jó dolgai is, de sajnos eltörpülnek azok mellett amiket csinál.Még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy a szakítás a helyes lépés, de valamerre menni kell, én viszont már mindent megtettem és nem volt semmire sem elég. Kérlek titeket, adjatok tanácsokat, vagy akármit, köszönöm mindenkinek, privátban is írhattok, válaszolok amint tudok, előre is köszönöm!


18/F



2015. dec. 9. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj...hát az elég kellemetlen, hogy az osztálytársad. Így még kerülni sem tudod igazából őt. A leírtak alapján több sebből vérzik a dolog. Egyrészt nem adni szabadságot valakinek, úgy , hogy ráadásul a suliban is együtt vagytok..teljesen érthető, hogy besokalltál. Én is ragaszkodom a páromhoz, de ez kimerül abban, hogy egyszer váltunk üzenetet napközben, és este találkozunk (fiatal házasok vagyunk ). A baráti társaságaink el fogadnak mindkettőnket, és szeretnek is. És megbízunk egymásban. Ha nem adtál rá okot, és ezek mellett az gondolja megcsalod, az nagy baj. 18 éves vagy.. Még ha szereted is,ne maradj benne egy ilyen terrorizáló kapcsolatban. Hidd el lesz jobb is, akit ugyanúgy szeretni fogsz,csak levegőt is hagy neked !


26/N

2015. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ !
2015. dec. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!