Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, ha a valódi okát nem akarom elmondani?

Figyelt kérdés
Egy olyan indokra lennék kíváncsi ami a legkevésbé bántja meg a nőket. Nem arról van szó, hogy megcsaltam volna vagy ilyesmi (vele van a gond). Csak tudom, hogy az igazság rosszabb lenne neki, mint bármi más.
2015. nov. 9. 16:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi a valódi ok?
2015. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Attól még elmondhatod, ha olyasmi amin tud javítani, hogy legközelebb ne emiatt dobják.
2015. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a kérdésben is, mint minden párkapcsolati dologban, az őszinteség a legeredményesebb, bármennyire is fájó.
2015. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb, ha hazudsz ebben az esetben. lehet, hogy megbantod es megserted az igazsaggal, de ahogy a kettes is mondta, igy legalabb magaba tud nezni, es esetleg javitani a hibain a jovoben. Igy az eselyet sem adod meg neki. Szvsz egyaltalan nem lenne korrekt, ha valami kamuindokkal dobnad ki, csak hogy neked kenyelmesebb legyen a szakitas.
2015. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Tényleg tudni kellene a valódi okát, hogy mégis merre induljunk. :)

Nekem ami a legszimpatikusabb volt (szerencsére csak egyszer történt meg, és csak egyetlen randink volt), hogy közölte a srác, hogy: "nem te vagy az, akit keresek". Így is fájt, de hamar elfelejtettem.

Mióta vagytok együtt? Ez is lényeges, mennyire ismeritek egymást már.

2015. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A valódi ok elég bonyolult, de röviden megpróbálom: Mikor 3 éve összejöttünk nem tűnt fel, hogy semmit nem akar magával kezdeni. Akkor még gimibe járt, azt 2 éve abbahagyta h ő dolgozni fog. Se szakmája, szinte semmihez nem ért. Régóta próbálom finoman-durván célozni rá, hogy kezdjen magával valamit(akár segítek is) de csak próba munkáig jut, utána sírva meséli, hogy neki ez nem megy. Ha pedig felvetem, hogy benne van a hiba természetesen én leszek maga a gonosz szemét aki basztatja, így is nehéz neki. Szüleinknél lakunk, másfél éve dolgozok pályakezdőként. Én próbálnám úgymond a jövőbe fektetni amit keresek, ő éttembe menne, welnesselni meg ilyenek. Lényeg nagyjából ennyi
2015. nov. 9. 16:54
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Annyit megérdemel, hogy tudja, miért szakítasz vele, akármennyire rosszul hangzik is.

A szakítás sosem kellemes.

2015. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, semmiképp se hallgasd el! Lehet tudna változtatni. Ha eléggé szeret, és felfogja hogy emiatt elveszíthet téged,akár motiváció is lehetne ,hogy tegyen valamit.
2015. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg problémás a lány. Nem vagy könnyű helyzetben.

Ezt így mondd el neki, ahogy összefoglaltad, hogy te dolgozol, vannak terveid a jövőre nézve (pénz stb.), de azt látod, hogy neki nincsenek céljai, és így nem szeretnéd folytatni vele tovább.

Biztos, hogy sírni fog, és te leszel a sz.r, akkor meg tartsatok szünetet, hátha összekapja magát, ha nem, tényleg ennyi volt.

De úgy látom, te még szereted...

2015. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy fájna neki az igazság? Fájjon csak. Elhiheted, hogy fordított esetben ő már rééégen kitette volna a szűröd.
2015. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!