Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem lehet megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megbeszélni a dolgokat? Miért nem lehet felnőttek módjára megbeszélni a gondokat problémákat?

Figyelt kérdés
Barátnőm agy netes oldalon talált egy régi "posztot" amit az exemnek küldtem (5 hónapja) Ezen annyira kiakadt, hogy szakított velem, de olyan volt ez az egész mint ha csak azt akarta volna hogy én mondjam ki (Viki te most szakítani akarsz velem?) Hiába mondtam neki, hogy tényleg véletlenül maradt fent, elkerülte a figyelmemet stb Semmi! Telefont sem veszi, üzenetekre sem válaszol semmi! Hiába mondom írtam, hogy szeretem és mindennél fontosabb nem igazán hatotta meg. 1x válaszolt, hogy ő nem lesz pótlék senkinek sem!
2015. dec. 9. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért van a kapcsolatotok alatt az ex a képben, ha szereted ezt a lányt ?
2015. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Nem közös lép volt az exel

2. Mindent töröltem amikor szakítottam

3. Sajnos ezt nem vettem észre

2015. dec. 9. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot tudok mondani.


1) A lány amúgy is szakítani akart volna veled és keresett valami ócska indokot, hogy ne ő legyen a ludas, akire rá lehet kenni, hogy mekkora bunkó, hogy csak úgy a semmi miatt kikosarazott hirtelen.


2) Ha viszont nem ürügy volt a poszt, akkor örülj neki, hogy megszabadultál tőle, mert beteges dolog, amit művelt. Később még jobban megkeserítette volna az jogtalan hisztijeivel az életedet.

2015. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon fáj, hogy délelőtt még minden rendben van délután meg szakít velem
2015. dec. 9. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a csaj szarba sem nézett téged. A kép valószínűleg inkább csak alibi volt, hogy végre vége legyen. Próbáld meg elfelejteni! Aki így belelép a lelkivilágodba úgy, hogy még az előzményekre sem volt képes felhívni a figyelmed szakítás előtt, hogy valami nincs rendben köztetek, hanem villámcsapásszerűen "meglep" az ünnepek előtt, akkor az nem érdemel meg téged.
2015. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én írtam neki, hogy beszéljük meg a dolgokat de ő ez elől kategorikusan elzárkózott de olyan szintem, hogy a telefont sem vette fel. Most hogy 3 óra telt el, én is úgy gondolom, hogy ez csak egy ürügy volt annak érdekében hogy elhagyjon. Érdekes amikor az ő képei alá pasik szíveket meg kacsintós smilt küldtek én nem borúltam ki
2015. dec. 9. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos jellemző a mai lányokra ez az értelmi színvonal. Persze mindig van kivétel, a levegőt se láttam mégis hiszem, hogy létezik.
2015. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!