Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg hülyeség szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hülyeség szakítás után barátok, vagy akár ismerősök maradni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat más. Van, akivel nem is beszélek azóta, pedig 5 évet voltunk együtt és van, akivel csak 3 hónapot jártam, de 10 éve a legjobb barátom. :) Szóval személyiségtől, kapcsolattól, problémáktól, stb. függ.
2015. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi baratok maradtunk... Hat, szerintem jobb mintha nem beszelnenk, de neha komplikalt es nehezkes
2015. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez kapcsolattól és embertől is függ.

De amíg az egyik fél érez, addig nem lesz barátság. Persze könnyű úgy barátkozni annak, akinek már nincs érzelme.

Ha érzelem mentesek vagytok, akkor sztem mért ne? De erről nem árt meggyőződni, mert sértődés és sérülés lehet belőle.

Én egyik ex-emmel sem tartom a kapcsolatot. Nem azért mert rosszban váltunk el, csak igazából nincs értelme, nincs miért.

A legutóbbival beleestem abba a hibába, hogy "barátok" maradtunk, ... szexel egybekötve, de nagyobb hangsúly volt a szexen. Nem voltunk igazi barátok, ... csak kihasználta az érzéseimet :/

Azóta nem igazán beszélünk, mert hogy nincs miről. Ha meg épp igen, akkor egy felszínes röpke szóváltás és ennyi.

Tehát olyan ismerősi szinten!

2015. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!