Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy így érzek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek még mindig? Lassan 3 hónapja, hogy szakítottunk.

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt. Én 19/L vagyok Ő 22/F... első szerelmem volt. A napom nagy részét mai napig befolyásolja.. azóta is le vagyok neki tiltva mindenhol.. nagyon szerettük egymást de mellette borzalmasan kikészítettük egymást.. szó szerint egymás betegei voltunk de még sem működött.. és fáj, nagyon hiányzik és nagyon rosszul esik,hogy ő semmit nem mutat magából..hogy estleg hiányoznék neki vagy bármi.. tudtam,hogy nehéz lesz de azt nem,hogy ilyen sokáig fog tartani..

2015. dec. 13. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért tart ilyen sokáig mert vele foglalkozol.


"ő semmit nem mutat magából..hogy estleg hiányoznék neki " Miért?? Miért kéne? A kapcsolatnak vége ennyi slussz passz.


Első szerelmed volt ezért nehezebb ez neked, de próbálj végre mással foglalkozni, más emberekkel, magaddal pölö, ne legyél hülye.


De kérhetsz karácsonyra te is egy Teddy macit aztán kívánhatod h keljen életre és akkor lesz egy jó haverod.

2015. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, hisz ,,egymás betegei voltatok". 2 évet nem könnyű elfelejteni (még 1 évet se) 3 hónap alatt. Légy erős, új hobbi, társaság, sport, bármi ami eltereli a figyelmed. 28/f
2015. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja viszonylag normális, de ha nem kezdesz el végre mással foglalkozni és nem állandóan csak azzal, hogy mi van Tónyóval, akkor nem leszel túl rajta.


Tónyónak hiányzol e? Ki a fenét érdekel, hogy hiányzol e neki, ahogy írták vége! 19 éves fiatal lány vagy, épp, hogy túl vagy a tini korszakon, ne ragadj itt le.


Menj hegyet mászni, szívj el egy jointot, egyél valamit, menj sportolj valamit ismerkedj meg másokkal.

2015. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális, én egy évig voltam ilyen állapotban az első szerelmemmel való szakítás után. Kezdj el dolgozni azon, hogy kimássz a gödörből. 24/N
2015. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!