Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? Hogyan lehet túllépni ezen? (lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 2 év 4 hónap után szakítottunk egy félreértés miatt, de jobb, hogy így alakult. Aztán ő mondta, hogy neki a szabadság kell, a barátok, neki nem kell senki, de maradjunk jóba (én nem akartam beszélni többet). Utána találkozgattunk reggel meg néha délután, 2x sírtunk együtt. Minden találkozásnál megölelt. Aztán 2 hete találkozott egy lánnyal aki nála fiatalabb 3-4 évvel. Tegnap előtt is találkoztak és megtudtam barátnőmtől, hogy csókolóztak és fogdosták egymást.. Nagyon kikészültem ettől, és írtam is neki, hogy tudom, hogy nincs ehhez közöm, de ha nekem azt mondja, hogy senki nem kell neki miért csinálja ezt? Olyan megalázó. És mondta, hogy lelkiismeret furdalása van, hogy ennyire megbántott, neki nem kell ez a lány. Pszichológusnál voltam, ő azt mondta, hogy ő így próbál engem elfelejteni. Írtam exemnek, hogy ha lekiismeret furdalása van, akkor miért fog még vele találkozni? Írta, hogy nemtudja, nem érti magát ő sem. Na nekem azóta ez megy a fejemben, előttem a kép, hogy mit csinálhatnak legközelebb, nagyon a padlón vagyok. Azóta letöröltem mindenhonnan, de ő ír folyamatosan. Tudom, hogy nem lenne szabad visszaírnom, de szeretem sajnos ezek után is. Szerintetek miért csinálja? Visszafogadni nem akarom, első barátom volt. Bocsi, hogy hosszú, de kérlek olvassátok el! Köszi!

2015. jún. 18. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem írni, hogy 2 hónapja szakítottunk.
2015. jún. 18. 11:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, szeretne túllépni kettőtökön. Azért ír neked, mert sajnál, szeretné, ha te is túl tudnál lépni. Semmi egyebet nem kell gondolnod. Azzal, hogy pszichológushoz jársz, külön lelkiismeret-furdalást gerjesztesz benne, mintha ő tehetne a lelki bajaidról, holott egy szakítás manapság annyira hétköznapi dolog, hogy nagyon nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni.
2015. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég nagy ügy, mert még sosem éltem át ilyet. De azért köszi.
2015. jún. 18. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Attol.hogy.nem akar kapcsolatot vvelednem jjelenti aazthhogymást nem fogmegdugni

Az biztos nem szeret teged igazan hisz massal jol erzi magat.de orulj annak hogy nem teged nezz hulyenek hanem lehet a masik csajt. Es ne hisztiz foleg ne az exednek mert igy kepes lesz beled.is.kibekulni es jatszadozni. Tudod.egyet tanulj meg.akit szeretunk azt.nem.bantjuk hanem boldogga teszuk. Az.hogy lelkileg zsarolod.hogy miatta vagy igy ki csak jobban megfog utalni. En a te helyedbe szoba se.allnek vele meg facebookon se. Lehet a viselkedesed miatt hagyott el ...ha ezzek utan neked pszichologushoz kell jarnod... nalad sem keves a baj ezzel nem bantani akartalak!

2015. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg nem veszítek azzal semmit ha járok pszichológushoz..Nem hiszem, hogy én vagyok így egyedül a világon..de azért köszi..
2015. jún. 21. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!