Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem tudom magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom magamban lezárni? Mért nem tudok túllépni rajta? (kérlek olvasd el és segíts)

Figyelt kérdés

1 évnyi kapcsolatnak nem mondható vmi volt.

Nekem már az elejétől voltak érzelmeim. Neki olyan holos. Kicsit éreztem hogy mintha, de az minimális volt. Nem kaptam meg azt a szeretetet amit vártam.

És a hozzám állása is olyan lesz@rom volt.

Érzelmet és törődést is úgy érzem csak én adtam. És nagyon tudta sajnáltatni magát, hogy Ő milyen lelki roncs, .. vhol megsajnáltam. Kihasználta a jóhiszeműségem, a kedvességem és az érzéseimet, ... úgymond szemtelen módon, mintha ez természetes lenne.

Tudom, én vagyok a legnagyobb hülye, hogy hagytam.

Próbáltam kilépni lelkiismeret furdalás nélkül, ... de jött a manipulálás, meg hogy én úgy álltam a dolgokhoz. Gyakorlatilag hogy az én hibám hogy nem működik.


Egyik oldal volt hogy érzek iránta, a másik meg hogy nem érzem már jól vele magam. Az életvitele a stílusa alapján már nem is akartam tőle semmit/komolyat.

Hülyén hangzik, de csak azt hogy szeressen! ... vagy akkor hagyjon békén! De egyik sem!

Sokat elnéztem, benyeltem, ... hogy legalább értékelje.

A szex is olykor olyan semmilyen volt, ... mint aki nem is kíván :/


Egyszerűen nem tudtam reálisan gondolkozni, .. az értékrendem 0, ... önbecsülésem 0, ... önbizalmam 0 :(


Mondott ilyen olyan szépeket, ... de azt manipulálásnak könyveltem el, mert tettekkel nem lehet alátámasztani.


A végén már olyan barátság extrákkal jellegű volt. Besokalltam (már szinte összeroppantam) megmondtam neki hogy többet érzek iránta és nekem ez így már nem megy, ... látván hogy többet nem akar, hagyjuk rá! (már én sem akartam volna többet, .. a sok lelki fájdalom után).. csak menekülni már ebből az egészből! Ő meg, ez a beletörődve, hogy igazad van. Meg hogy van köztünk vmi, kötődünk egymáshoz, de vmi gixer végett mégsem úgy működik.

(nah hát ez is olyan manipulálás félének éreztem. Effektíve már olyannyira bizalmatlan voltam felé, hogy nem tudom mi az amit komolyan mond és mit nem)


De én a tetteiből és a hozzámállásából csak azt tudtam leszűrni, hogy kell vki neki aki ha csettint ott van, de semmi több, .. esetleg egy szex, ürítés céljából :/


Majd jött és keresett, de mint ismerős/barátok beszéltünk. Így még tudtam is kezelni a helyzetet, .. míg nem jött hogy elmegyek e?! (sajnos mentem volna, de bennem volt hogy minek, ... hisz úgy sem lesz olyan amilyenre vágyok, .. meg csak szexre hív el! )

Még esküszöm szórakozásból 2-3x bepróbálkozott,... aztán mondtam neki hogy ezt itt fejezzük be! Ne keressen, ne játsszon velem és az érzéseimmel! Meg még 1-2 sérelmemet.

És mikor a válasz szinte csak annyi, hogy erre nem tudok mit mondani, vagy hogy egy baráttal több vagy kevesebb, már megszoktam. Háát köszi. Majdan este egy sms hogy: igazad van, sajnálom. ... és neki ennyivel el is van intézve.

Nem tudom mért van még mindig a fejembe, összegezve ez egy nagy semmi volt köztünk, semmi több nem is lett, sok sérelem és fájdalom, csak játszott velem.

Eddig mindegyik kapcsolatomat szépen le tudtam/tudtuk zárni. De ez más. Reggelente rosszul ébredek fel, sírhatnékom van, nem érdekel semmi, a lelkem nem nyugodt, nem érzem jól magam a bőrömben!


33/n


2015. dec. 12. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz túllépni rajta, és lezárni, mert számodra jelentett valamit, és komoly szándékú nő vagy.

Ha nem ezt éreznéd amit most, az nem lenne természetes, vagy csak egy szappanbuborék lett volna minden.

Sajnos van hogy egy kapcsolat ilyen sorsra jut.

De ettől még nem rossz, csak negatív. Olyan, hogy boldogtalanság nem létezik. Ez csak a szeretet hiánya.

Találsz olyat idővel aki számodra megfelelő és szeret! :)

Tapasztaltál, sírtál, gondolkodj, vegyél erőt magadon, dönts, és Cselekedj! :)


F

2015. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell szakítani vele minden kapcsolatot. A telefonszámát is ki kellene törölnöd, ha még nem tetted. Nem kell fogadni sem a hívásait, sem az sms-eit, sem semmit tőle. Közösségi oldalakon is töröld az ismerőseid közül.


A leírtak alapján jócskán kellene foglalkoznod az önismereteddel is. Miért voltál benne x ideig egy olyan "kapcsolatban", ahol tudtad, hogy a másiknak kb. annyit érsz, mint egy mosogatórongy? Én feltenném ezt a kérdést magamnak, és megpróbálnék dolgozni magamon, hogy a jövőben ne kerüljek hasonló helyzetbe.

2015. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kiírás óta eltelt 1 hónap. Hogy érzed magad?

Jobb lett azóta?


Azt hiszem én is egy kicsit hasonló helyzetben vagyok, mint te. Hosszabb ideje tart és érdeklődnék, hogy mi vezet ki ebből a helyzetből

2016. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én másokkal terelem el a figyelmem.


egyébként talán azért nehéz túllépni, mert elhitette veled, hogy a te hibádból ment tönkre. ráadásul az állandó hiányérzet mellett el is gyengül az ember.

2016. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!