Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok szakítás után! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok szakítás után! A mostani hideg, felhős időjárás mennyire fokozza a rosszkedvet, szenvedést?

Figyelt kérdés
Kort,nemet, szakítási okot írjatok légyszi!

2015. dec. 30. 16:12
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Hát, én borzasztó jól érzem magam, mint aki börtönből szabadult, kb :D Két hete dobtam a volt pasimat, tiszteletlen, hazudozó volt, én meg túl jó vagyok egy ilyen alakhoz, úgyhogy ott hagytam.

24N

2015. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tökmindegy milyen az idő,egy hónapja szakítottunk és még mindig nagyon sz"r.

Ő szakított azzal az indokkal hogy már nem olyan mint régen,aztán hitegetett hogy januárban újrakezdjük,de közben már másokkal ismerkedik,viszont elvileg még szeret,de nem tudja ez szerelem e..barátok maradtunk de még írogatja hogy milyen jól nézek ki stb..ja és 18/L

2015. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!