Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel két...

Hogyan dolgozzam fel két macskám elvesztését? Úgy érzem én is belehalok.

Figyelt kérdés
Régóta voltak velem sajnos megfáztak csúnyán és ma eggyszerre végleg elaludtak :'( Mit tehetnék érzem hogy nem fogom tudni ezt feldolgozni..?
2015. ápr. 5. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Új kiscica talán a későbbiekben segíthet. Nem kell úgy érezni, hogy ezzel elfeleded a másik kettőt, vagy hogy a helyére lépett, ők mindig ott lesznek veled.
2015. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Hat... Ne dolgozd fel. Legkozelebb vid oket idoben allatorvoshoz, mindenkinek jobb lesz. Es amig nincs ra penzed, mesze van, meg ilyenek, szerezz be plussmacskat...
2015. ápr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Képzeld el második hogy hívtam hozzájuk állat orvost de azt mondta olyan erős megfázást kaptak hogy ő ha add is nekik inekciót nem garantálja hogy megmaradnak...úgyhogy menjél trollkodjál ott ahol kiváncsiak rád te paraszt.. majd te is át fogod élni ezt a fájdalmat ha elvesztel olyan valamit ami neked fontos volt és meglássuk neked hogy fog esni..
2015. ápr. 5. 00:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem tudsz mit csinálni. :( Sírd ki magadból a fájdalmat. Arra gondolj, hogy a kis lelkük eltávozott a macskák lélek birodalmába, ahol most már vígan ugrándoznak a virágok között. Ez az élet rendje. Örökké senki sem él, sem ember, sem állat.
2015. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, a egyszerre ket macska vegzetes megfazast kap tortenet konkretan hihetetlen... Kiveve, ha sziberiaba elsz, vagy az allatorvos nem ert hozza, vagy felelotlenul hagytad, hogy olyan szinten elhanyagolodjanak, hogy menthetetlenek legyenek.

Akarhogy is, valahogy nem tudom elhinni amit irsz. De, oszinten szolva, az egy jo feldogozasi modszer, ha mondjuk most engem kezdesz hibaztatni, hogy mennyire paraszt vagyok, es mennyire nem ertem meg a banatodat - ez egy mukodo pszihologiai modszer, a korulmenyek, es a masok hibaztatasa.

2015. ápr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem kaphat mindkettő, csak épp nem végzetes megfázást, hanem macskanáthát. Az ugyebár nem megfázás, hanem fertőző betegség, ami agresszíven terjed egyik állatról a másikra, főleg az idős és fiatal cicákra veszélyes. És mindezek mellett kötelező védőoltással megelőzhető.. Ha valóban ebben pusztultak el, akkor az kizárólag a te felelősséged, és van is okod őrlődni miatta. Remélem a bűntudat hagy benned annyi nyomot, ha egyszer még egyszer macskád lesz, nem sajnálod az életéért cserébe azt a piti összeget, amibe az oltás kerül.
2015. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De volt itt szó pénzről?? Azt se tudjátok mibe kössetek bele!!Ha valakit szeretek és az én felelőségem a pénzt és az energiát se sajnálom arra hogy meg óvjam minden bajtól.Lett szólva az állatorvosnak és be is lettek óltva de sajnos ez már nem volt nekik elég.Úgyhogy ha értelmesen nem tudtok hozzá szólni egy kérdéshez tartsátok magatokba és robbanjatok fel..! Ennyi rosszindulató embert föld nem hordott a hátán de ezeket mindenki vissza kapja mert más fájdalmából nem szokás gúnyt űzzni!
2015. ápr. 5. 01:11
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kerdezo, az, hogy rosszat kivansz azoknak, akik teged tesznek felelosse a tortentekert, nem valtoztat azon, hogy te vagy a felelos.

Csak es egyedul te.

Ugyhogy konketan nem tudom, mint akarsz feldolgozni...Azt nem lehet, es nem is kell, hogy te vagy a hibas. Tanulj belole, es kovess el mindent, hogy legkozelebb ne tortenjen ez meg.

2015. ápr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tájékoztatlak, hogy a kötelező védőoltások akkor jelentenek védelmet, ha megelőzően kapja az állat. Kölyökkoruktól kezdve kell őket oltani, nem csak amikor már betegek. Valóban rossz érzés lehet saját felelőtlenségedből elveszíteni a kedvenceidet, de azok a macskák így is többet szenvedtek nálad.. Ha ezek után sem látod be, miért lett volna szükséges tényleg gondoskodni azokról az állatokról, akikért felelősséget vállaltál, akkor nem való neked újabb állat, és a régieket sem érdemelted meg. Mondhatni hiábavaló volt a haláluk.
2015. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
te jó ég... mennyi kellően jóindulatú ember... talán ahelyett hogy másokat oltogatnátok miután elvesztette a két macskáját akiket feltehetően nagyon szeretet foglakozzatok a magatok dolgával.és ott voltatok mikor történt? mert akkor érteném hogy a kérdezőre hárítanátok a felelősséget de így hogy annyit tudtok csak amennyit a kérdező megosztott veletek talán nem azt kéne írni hogy ki a felelős hanem talán a kérdésre válaszolni... visszatérve a kérdésre az újcica talán újra hozna boldogságot az életedbe.és talán könnyebben el tudnád engedni a másik kettő cicád.
2015. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!