Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ember életében, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember életében, miért csak egyetlen esély jár egy másik embernek?

Figyelt kérdés
Avagy például egy tinédzserkorban véget ért párkapcsolatot miért lehetetlen 5-10 évvel később, felnőttkorban újrakezdeni?
2016. jan. 2. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetetlen. En ujra osszejottem 19 evesen az 5 evvel azelotti baratnommel. (nagy hiba volt)
2016. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért volt nagy hiba?
2016. jan. 2. 13:30
 3/17 anonim ***** válasza:
sok ilyen eset van. az mármint, hogy összejönnek sokkal később és működik. az elmult honapokban kb. 10 ilyenről hallotottam, olvastam.
2016. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Barátommal mi adtunk második esélyt magunknak.

Mostmár sokkal jobban megvagyunk, mint régen.

2016. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha elromlik a hajszárító akkor megjavítod vagy kidobod?

A tárgyakhoz való hozzáállásunk és a társadalmi berendezkedésünk igencsak kihat a kapcsolatainkra is.

Ez most ilyen picit kocapszichológia lesz mert ugye nem vagyok az, de én úgy vettem észre, hogy az emberek úgy állnak a kapcsolataikhoz ahogy a tulajdonukban lévő tárgyakhoz.

Aki egyből kidob mindent az nagyobb eséllyel fogja ugyanezt tenni a kapcsolatával is mint az aki mondjuk szentimentális érzések miatt nem akar kidobni egy olyan valamit amihez még kötődik, de gyakorlati szüksége nincs rá.


Hogy ez most jó-e vagy rossz azt döntse el szubjektív megítélés alapján mindenki.

2016. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok. nyilván nem arra kell gondolni, hogy már akát együtt is éltek és összeférhetetlenek, vagy a személyiségük, jövőképük, véleményük fontos kérdésekről egymással ütközik. sok okbol véget érhet vmi. de még akkor is, sokat változik az ember, változhattak egy irányba. 5-10 -15 év alatt pláne. de 1-2 év alatt is ..sztem pont ugyanannyi lehetőség van ebben, mint egy teljesen uj ismeretségben. elvégre annak is oka van valahol, hogy megint ujra akarják kezdeni. mármint ha mindketten akarják. ez nem a felmelegitett káposzta esete. én sok ilyenről hallok, olvasok. főleg olyanok, hogy mindjuk 15 évesen jártak vagy tetszettek egymásnak, és pl. 30 évesen megint felveszik a kapcsolatot. sok lezáratlan dolog van az ember életében, nem csak a párkapcsolatok terén, igy logikus, hogy a lezáratlannak érzett dolgoknak várjuk a folytatását, ami sikerülhet is. ja és arrol ne is beszéljünk, hány olyan van, hogy 5-10-20-30 év mulva jut eszedbe egy régi szerelem . de már tul messze fujt titeket a szél.. na ilyenről meg sokszor annyit hallok, mint arrol, hogy felvették a kapcsolatot.
2016. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Jaguar,


a hajszárító jó példa. természetesen kidobom, mert veszélyes így használni.


ugyanígy a helyrehozhatatlan károkat egy kapcsolatban - mint pl. a nőverést elnéző hozzáállásod egy másik kérdésben - szintén nem foltozgatni kell, becsukni a szemem, és remélni a legjobbakat.

2016. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%

7#

Ha számodra egy pofon már nőverésnek számít akkor a te fejedben vannak gondok.


Tudod mi a nőverés? Az, ha egy férfi a fizikális erejét kihasználva megVERI a nőt. Hasba vágja, lenyomja a földre és olyanokat csinál vele ami ellen egy nő nem képes védekezni. Ez nőverés, egy pofon nem.

És az mi amikor egy nőnek mondasz valami neki nem tetszőt, lehet egy disznóvicc vagy szexuális ajánlat, ő pedig relfexből pofon vág, akkor minden oké, jogos reakció? Kicsit el kellene gondolkodni ezeken...

2016. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

nem kellene, ne szintezgessünk.


nem kell pofonvágni a nőt, se hasba rúgni, és akkor nem merül fel a dillemma, hogy átléptünk-e egy határt.


megáll az eszem, hogy nekem kell megvédeni az álláspontomat.


viszont ha írásban is ilyen agresszíven és támadóan lépsz fel egy elméleti dologgal kapcsolatban, könnyen elhiszem, hogy élőben szintén a tettek mezejére lépsz, ha nem felel meg neked valami.

2016. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem azért, mert a rosszra jobban emlékszünk. Valamint bennünk van az is, hogy mivel egyszer már nem működött, akkor legközelebb miért működne.
2016. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!