Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők szakítás után mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szakítás után mindig lefitymálják azokat a dolgokat, amikkel az expasijuk hobbiszinten foglalkozott? Az exszel kapcsolatos dolgok mindig gagyik lesznek szakítás után?

Figyelt kérdés

pl. haveromat szakítás után cikizte a barátnőinek a volt csaja, h energia italos dobozokat gyűjt meg kézzel faragott apró bábukat csinál hobbiból és eladja..


anyám barátnője is elújságolta az ismerőseinek, h a volt pasija hobbiszinten ikonokat fest és ez a csaj szerint tök gagyi


a volt osztálytársamat kínos helyzetbe hozta a volt csaja, h dunaparton kavicsokat gyűjt és ez olyan kis tök semmilyen szürke elfoglaltság, meg nincs értelme


velem ma szakított a barátnőm .. készüljek fel, h az én alapvetően külső szemmel nézve haszontalan elfoglaltságaimat fikázni fogja? ez a lányoknál közkeletű lehordani a volt pasit?


2016. jan. 2. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem cikiztem senkinek egyik volt barátom elfoglaltságait sem. Egyik volt barátomra gondolok csak úgy vissza, hogy fogalmam sincs miért voltam vele, de nem a hobbijai miatt, a másikról viszont nem gondolok semmi rosszat.
2016. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Mégis mit vársz a nőktől? Empátiát? Szakítás után még elégtételt akarnak venni, egy kicsit besározni az exet, nehogy az ismerősi körben valaki is ráhajtson (dögöljön meg a szomszéd tehene is... ha az enyém nem lehetsz, akkor másé se legyél stb.), meg aztán nehogy már tisztességesen történjen egy szakítás, minek az...
2016. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lányok akkor úgy kérdezem, h van olyan hobbi v elfoglaltság, amit nem tartotok gagyinak v kínosnak mások előtt a pasitokról?
2016. jan. 2. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, tudod, valakinél feltétel egy párkapcsolatban, hogy egy minimális szintet megüssön az illető.
2016. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Nekem nem szokásom, de nem mindenki olyan rendes, mint én. bizony a lányok bosszúállóak tudnak lenni, és szakítás után is szeretik beleütni a dolgukat az ex dolgaiba.
2016. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a barátom szemébe mondom, ha ostobaságnak tartom a hobbiját, de eleve nem jövök össze olyan emberrel, aki olyan dolgokat csinál, amiket én képtelen vagyok elfogadni, vagyis gúnyolödásra adna nekem okot. Pl. sosem jönnék össze olyan emberrel, aki vadászik, nekem ez nem fér bele.

Személy szerint büszke vagyok arra, amit az exem csinál, eszembe sem jutna gúnyolódni rajta. Meg eleve nem az a célom, hogy azt az embert, akit valamikor szerettem, leamortizáljam mások előtt. Aki ezt teszi, arról megvan a véleményem.

Nem minden nő ilyen, személy szerint nem találkoztam még ilyennel, vagy csak nekem nem jöttek panaszkodni...

Ha normális értékekkel rendelkező barátnőd volt, akkor biztosan nem fogja őket fikázni, hanem inkább a saját dolgával foglalkozik. :)

2016. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fantáziátlan nevűnek üzenném, hogy kérlek hagyd abba az életem könyvének olvasását! Tökéletesen egyetértek minden szavával! Az exem hosszú évek után tett lapátra és égetett be, ahol csak tudott. Ráadásul Ő hagyott el, de még utána is keresett, zaklatott.


Nagy igazság, hogy a nők nagy többsége nem tud kulturáltan lelépni. Inkább még kétszer belerúg a földön fekvőbe, csak hogy nyomatékosítsa környezetének, ki a "király"!

(mielőtt zúdulnának a szitkok és a mínuszok: vannak kivételek a nők között és a pasiknál is akad idióta)

2016. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
A nők előszeretettel rúgnak beléd, főleg ha volt tartásod és nem futottál szakítás után is a "hölgy" után. Zavarja őket hogy megpróbálsz túl lépni. Ha nem tudja hogy neked rossz addig tesz vesz amíg vélt vagy valós okokkal be nem bizonyítja magának. Persze a ritka kivétel erősíti a szabályt.
2016. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!