Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehetném túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
2 évig jártam együtt egy fiúval,minden rendben ment,de elhagyott egy másik lányért. Ez volt már fél éve,de azóta nem tudtam kiheverni. A barátaim azt mondták,hogy ne aggódjak,úgyis jön más,de eddig nem találtam még olyat,mint Ő.. :( Nagyon el vagyok keseredve.

2016. jan. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem.

Elfelejted majd, ha nem gondolsz rá annyit. Ilyenkor egy másik fiú szokott tudni leszoktatni a gondolatról vagy pedig lefoglalod magad bármi mással. (bocs, véletlenül üzenetet írtam válasz helyett) :D

2016. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod:)
2016. jan. 2. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

9 év után kerültem lapátra, majd szakítás után 1-2 héttel már be is pasizott. Mit ne mondjak kicsinált! Hiába reménykedtem, hogy talán visszatalálhatunk egymáshoz. Kénytelen vagyok belátni, hogy ez esélytelen.

Nincs két egyforma ember, ez valójában jó dolog! Mert az exünknek nem csak jó oldala volt, hanem rossz is. Csak ugye míg mi azokkal együtt fogadtuk el őket, nem kértek belőlünk. Ez van!!!


Kicsit foglalkozz magaddal: hobbi, barátnők, sport, bármi ami érdekel és/vagy nem jutott rá időd a kapcsolatod miatt. Az sem baj, ha tágítod az ismereti körödet, mivel ki tudja hol botlasz a nagy Ő-be! Csak kérlek ígérd meg, hogy nem leszel egy partycafka, aki beleveti magát az éjszakába, egymás után falja a pasikat és sír, hogy mennyire értéktelennek érzi magát!

2016. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sosem lennék ilyen! Köszönöm a tanácsodat! :)
2016. jan. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!