Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar egy olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy olyan férfi tőlem haverkodási szinten, aki meg akarta fektetni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Helyesebben mondva egy kolega. Na már most a srác, a barátnőm(akivel 8,5 éve együtt vagyunk) és én egy munka helyen dolgozunk. Ők lebuktak hogy viberen írogattak egymásnak meg személyesen is odáig jutott a kontakt, hogy mar szeretlek szavakat használtak egymásnak. Rendesen össze feszültünk a gyerekkel, nem is beszéltünk sokáig. De a napokban el kezdet írogatni nekem hogy mi a helyzet, meg hogy mit csinálok. Mintha rajtam keresztül szeretne közelebb férkőzni a barátnőmhöz, mivel őket teljesen eltiltottam egymástól. Mondjuk személyesen beszélgetnek sajnos. Nem szeretem , mégis. Mi lehet a háttérbe?Kiüssem?Vagy hagyjam?Nem tudom. 29/F

2016. jan. 10. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne haverkodj vele, nem kell kiütni, lol.x:D
2016. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Mi az hogy "eltiltottad"? Nem a tulajdonod a csaj, se nem alsobbrendu akinek megmondhatod mit csinaljon, ne legyel mar dedos... Komolyan.

Ha menni akar, menjen. Akkor 6 loval se tarthatod vissza. Te egy dolgot tehetsz itt. Ha nem tetszik amit csinalnak, akkor leulsz a baratnoddel es elmondod neki hogy te igy nem erzed jol magad a kapcsolatban es hello. Igy csak keserves izmozasnak tunik az egesz... Ami mellesleg rohejes is.

2016. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!