Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan fiú/férfi aki várni akar a szüzességével? Vagy ez már szinte törvényszerű hogy "azzal mindent akivel jól esik?

Figyelt kérdés

Ha lehet, ne arra válaszoljatok, hogy miért nem kéne várni házasságig, elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy léteznek-e még ilyen fiúk...

Nem vagyok csalódott, elkeseredett stb. Csak rossz látni, hogy ennyire "nagy a lazaság".



2015. dec. 27. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Az megvan ugye, hogy létezik tartomány a két véglet közt is?
2015. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj kipufogocsovon. Ha lehet, v8-ason. Az szexi. Na meg ne dizelessel, mert atmesz zimbabweibe
2015. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen, de gyakoribb, hogy az emberek nem várnak házasságig, de ez nem jelenti azt feltétlenül, hogy fűvel-fával, viszont egy párkapcsolatban, még házasság előtt, miért ne lehetne?
2015. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi két évig voltunk kapcsolatban mielõtt lefeküdtünk volna. Lassan 4 éve együtt vagyunk.
2015. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Én még 30 éves koromig várok, mert állítólag ha addig szűz maradok, akkor varázsló leszek. Nincs már messze.
2015. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy voltam, hogy csak azzal a lánnyal akartam lefeküdni akivel tényleg nagyon megvan az összhang. Nem tudtam ezt nagyon elmagyarázni szavakkal, de 23 éves koromig vártam rá. Amikor megtörtént, nem beszéltünk róla, nem terveztük el csak valahogy arra a pontra jutott a kapcsolatunk, hogy az volt a kiteljesedés. Hiába volt az első nekem, a barátnőm azt mondta az volt addigi élete egyik legszebb szeretkezése. Én azért féltem, hogy majd valamit elrontok de valahogy jött ösztönből meg így szeretetből. Tényleg nagyon jó volt. Azzal a lánnyal akartam lefeküdni akiről tudtam, hogy ő az igazi. Akit mindig és mindennél jobban szeretek és soha nem csalnám meg. Meg volt minden tényleg. De már 26 vagyok. Ő pedig nincs mellettem sajnos. A szép emlékeket nem bánom de így csak részben teljesült amit szerettem volna. De aztán lehet, hogy egész életemben csak vele feküdtem le, akkor tényleg csak életem szerelmével voltam :D (ha mondjuk holnap elüt a vonat)

Hát ez van... kicsit gyerekes lehet, kicsit gáz de nekem vannak érzéseim és fontos volt hogy ne csak úgy mindenkivel vagy bárkivel hanem a szerelmemmel akartam felfedezni ezeket a dolgokat.

2015. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok. Vágyom a szexre, de még nem találtam meg hozzá a megfelelő lányt. Én egy olyan lánnyal akarom elveszíteni akit igazán szeretek.
2015. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne léteznének. Itt vagyok én is pl. És mielőtt bárki bármit gondolna rólam, nem azért nem feküdtem le még senkivel mert ne lett volna rá lehetőségem. Volt hogy tényleg csak annyit kellett volna mondanom hogy "ok csináljuk", és több más esetben is összejöhetett volna ha kicsit is erőltetem (legalábbis úgy gondolom). Tudom hogy ezért sokan totál hülyének néznek, de ha már eddig kibírtam így akkor mostmár tényleg megvárom vele az "igazit". Már ha megtalálom valaha is és nem volt fölösleges a várakozás... :( 25F
2015. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, néha elég rosszul érzem magam, hogy várok vele, mert lehet hogy idősen bánni fogom, hogy nem "használtam" ki az időmet.
2015. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Meglepve tapasztalom sok fiúhaveromtól, hogy ők nem. Meg bárki benne lenne bármiben. Azt is észrevettem itt gyakorin, hogyha egy srác laza kapcsolatot keres, gyorsabban jelentkeznek neki lányok, mintha egy férfi arról beszél, hogy komoly kapcsolatot keres és sikertelen valamiért.


De hát én olyan volnék, amilyenre a kérdésed feltetted és létezem :)


25F

2016. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!