Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy férfi miért akar mindenáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért akar mindenáron barát maradni szakítás után?

Figyelt kérdés
Folytatás/szex reményében? Sajnálatból? (ezt azért nem hiszem, mert én konkrétan nem szeretnék barátkozni vele, ő mondogatja, hogy nem akar mindenhogy elveszíteni)

2014. nov. 30. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a lányok.
2014. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert lusta kitörölni a számodat.
2014. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
látja esélyét az újrakezdésre/ kedvel, és szeretne a társaságodban maradni/ még mindig szeret, és ezért enm akar elvesziteni
2014. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
mert k**va vagy
2014. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

igen valszeg mert még szeret. Talán szerelemes még, de lehet már nem. Vagy igen, de majd idővel csak elmúlik,, vagy nem.


Vagy mert "túl ragaszkodó" azt rád tapadt.

2014. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy menekülő kiskaput akar hagyni, hogy legyen hová visszamenni, ha .., no meg az ingyen szex, meg még egy csomó érdek. Érzés nem, mert ha lenne érzése nem szakítottatok volna.


Ez a pőre minden mellébeszéléstől mentes igazság.


A nőknél teljesen másként van.

2014. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vagy talonban akar tartani,hogy ha feláll neki,akkor kéznél légy,vagy tényleg szeret.Neked kell érezned,melyik esetről van szó.
2014. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Első: én nem tudom, hogy a lányok miért akarnak, én sohasem barátkoztam az exeimmel, pedig nő vagyok : D Igazából én szeretném, ha ő még látna esélyt az újrakezdésre, de nem akarom becsapni magam, hogy ebben csak én reménykedjek. Szerintetek ez jelentheti azt is, hogy ő sem zárta még ki az újrakezdést?
2014. nov. 30. 21:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnálatból. Főleg (mondjuk itt diákról beszélek) hogy nap, mint nap látja, és az elég nyomaszzó ha szomorúan, vagy mérgesen néznek rád.
2014. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt azért merem kizárni, mert mi éppen, hogy többet nem látnánk egymást kb., ha nem maradunk jóban/nem barátkozunk. Nem járunk egy egyetemre, nem közös a baráti társaságunk,hobbink, nem kéne nagyon néznie engem, ha nem akar.
2014. nov. 30. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!