Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódítsam el? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam el? Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akibe nagyon beleszerettem. 3 hónapig jártunk is, de ő szakított. Én vissza szeretném őt hódítani, vissza akarom őt szerezni. Tudom hogy ez lehetséges, csak nem tudok olyanokat amivel vissza tudnám őt szerezni.. Nem lakunk közel egymáshoz, ezért nem tudok vele találkozni csak akkor ha beszélek vele egy találkozót, de azt nem nagyon szeretném most ( több okból ). Egy internetes oldalon, Facebookon tartom vele a kapcsolatot, szoktam vele beszélgetni. Nem tudom hogy mi tévő legyek. Tudtok nekem olyat mondani amit interneten keresztül végbe tudok hajtani? mit írjak neki hogy éreztessem vele hogy ő igen is fontos nekem, hogyan szerezzem vissza őt? Nagyon fontos!! Értelmes válaszokat kérek. 22/l

2016. jan. 16. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Küldj neki magadról képet lenge öltözékben.


De most viccen kívül, miért nem akarsz találkozni vele? És hogy várhatod el hogy belédszeressen interneten, ha még élőben sem ment.

2016. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha ő szakított, akkor honnan tudod, hogy akar még valamit? Én a helyedbe nem futnék egy pasi után sem...
2016. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ő nem egy tárgy, hogy "visszaszerezd", saját akarata van, és ő saját akaratából nem akar veled lenni. Ne alázd már ennyire magad, csak szánalmas lennél a szemében.
2016. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem érzed szánalmasnak magad?
2016. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem, nem érzem magam szánalmasnak.. Nekem ő igen is fontos és ha kell akkor addig fogok érte küzdeni még bele nem halok.. Én válaszokat kértem, nem azt hogy itt nekem mondjátok hogy milyen szánalmas vagyok stb.. Oké, ha találkozok is vele akkor mit tegyek?? Hogyan szerezzem vissza?? Nagyon szerettük egymást, tervezgettük együtt a jövőnket, vagyis ő tervezgette a saját jövőjét velem.. De egy nap hirtelen szakított velem, igazából nem is mondott rá okot hogy miért szakít. nemrégibben azt mondta hogy azért szakított velem mert ő úgy gondolja hogy nem illünk össze, de régebben meg azt mondta hogy azért szakított velem mert jobb embert érdemlek magam mellé.. Tudom hogy még szeret.. Vissza akarom őt szerezni.. Segítsetek!
2016. jan. 16. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Raboltasd el
2016. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilvan azert jott ossze veled mert olcsobb volt mint qrvahoz menni. Most megunt es uj tipust akar. Ugy szerezheted vissza ha teljesen atvaltozol masik nove, aki ugyan ilyen hulye mint te.
2016. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

MÉgha valami véletlen folytán sikerülne is a visszahódítás,éppen arra készülsz,hogy totálisan alárendelt legyél ebben a kapcsolatban,ami nagyon veszélyes.

Futsz utána.

Egyetlen ember után sem szabad futni,de a te dolgod.

Tanács?

Mit tudom én,erőszakolj ki egy személyes talit,akkor majd fűzögetheted,de szerintem felesleges.

2016. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Az a pasi NEM szeret. Következtetés: jobb, ha békén hagyod. A saját érdekedben mondom.
2016. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt mondta jobb embert érdemelsz magad mellé az azt jelenti hogy nem akar kapcsolatot veled, elég volt az a pár alkalom sex ami volt. Így pattintják le a pasik a csajokat. Kb ugyanaz mint nőknél a nagyon aranyos, kedves, normális pasi vagy, de csak barátként tudok tekinteni rád duma.
2016. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!