Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elrakjátok a volt párjaitoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrakjátok a volt párjaitoktól kapott ajándékokat, tárgyakat? Van ilyenetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy ilyen van, egy fullcap. Rövid ideig voltunk együtt a sráccal, mindketten tudtuk, hogy hosszú távon nem műköne, de az a kis idő nagyon szenvedélyes és jó volt vele. Kellemes emlék a mai napig, jó viszonyban váltunk el, nem láttam okát, hogy kidobjam. A sapka még az övé volt, az illatát is érezni rajata, néha nosztalgiából megszagolom, pedig azóta más fiúba vagyok szerelmes. Ha rossz emlékek kötnek valakihez, akkor nem tartok meg semmit.
2016. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Aha. De nem nézegetni vagy nosztalgiázni, hanem mert nem akarom kidobni. Van egy dobozom, abban vannak benne és csak akkor nyitom ki ha teszek bele valamit, egyébként nem.
2016. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 opened paradise ***** válasza:

Két dolog maradt meg.

Egy könyv,ami a kedvencem (bár az üzenet át van benne húzva és mellé írva,hogy "nyalsdgem!"),meg egy póló,amilyet sehol sem láttam azóta.

Egyik se nosztalgia miatt

2016. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, bármikor jól jöhet, másnak névnapra, szülinapra ilyesmi.
2016. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem nincsen rengeteg exem, mindössze egy, akivel nem tartott olyan sokáig a kapcsolatunk, hogy akármi maradandót is kaptam volna. De ha lennének ilyen kis emlékeim, és nem a tányérokat dobálva váltunk volna el, akkor nagy valószínűséggel megtartanám őket. Valahol az egyik szekrény alján.
2016. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Jah, megtartottam őket. Vannak könyveim, meg képeslapok. Van egy zokni is :DD
2016. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az elsőtől még kaptam egy pár térdzoknit amit ő hordott előtte meg talán egy bugyit... :)

A másodiktól semmi nem maradt meg mert nem is volt semmi ami megmaradhatott volna, de már egyik dolog sincs meg igazából.

2016. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is megtartottam mindent.

Bögre, pénztárca, öngyújtó, mézeskalács...

Emlékeket és ajándékokat nem dobok ki.

2016. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg, ing, pólók.
2016. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Levelek, fotók egy doboz mélyén, kidobni sajnálom, de évek óta bele se néztem.

Plüssök, dísztárgyak, pedig a lakásban kipakolva. Egyelőre szülőkkel lakom, ott elférnek. A férjemmel most vagyunk a közös lakás felújításában, oda biztos nem viszek át mindent, de egy két dolgot igen. a Plüssöket eleve szeretem, ha rájuk nézek nem az ex jut már eszembe.

2016. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!