Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza kérjem az ajándékokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza kérjem az ajándékokat?

Figyelt kérdés

Most szakított velem a barátom 6 hétig jártunk.

Kapott tőlem egy pólót ami 4300 Ft volt és egy telefon tartót ami 2500. Viszont én semmit és mivel bunkó dolog viberen szakítani és meg tette és közölte nem tud meg szeretni ez által ezt látom helyesnek hogy vissza Kérem hiszen nem vagyok túl gazdag és bár az árát vissza nem kapom jobban érezném ha ő sem hordaná


2015. okt. 18. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékba adtad, vagy valamit meg akartál vásárolni ezekkel? Megértem, hogy nem vagy gazdag, de akkor minek veszel erődön felül drága ajándékokat egy pár hetes kapcsolatban?
2015. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi Te vettél pasinak?? gratulálok .....ez komoly??? Normális vagy??


hány évesek vagytok?

2015. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
:D ne kérd vissza, ne alázd meg magad...
2015. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél már gáz... Most mit csinálnál egy ffi pólóval és egy telefontokkal? Ne alacsonyodj le ilyen mélyre.
2015. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

de tényleg mit akartál elérni ezzel??



én most, hogy rájöttem, hogy te vagy a lány, azt mondom: kérd vissza...Aztán felejtsd el, hogy pasinak ajándékot veszel, főleg pár hát után. Vagy te is fiú vagy?? tök midnegy, pár hét után akkor se. Elhiszem, hogy ez után a pár hét után te is meg akarod alázni valamivel, hajrá.


És tegyél rá, mit gondol róla...

De mondjuk még egy kérdés, ami változtathat a véleményemen: miért szakított?

2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Estienne ***** válasza:
Nem értem, miért szakított veled :O :-D
2015. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat hét után miért szakít?Hiszen meg sem ismertétek egymást.Én nem kérném vissza,amit már egyszer adtam.Egyszerre adtad neki a két ajándékot vagy külön külön?Mert ha egyszerre az azért gáz,mert hat hét alatt túlzás,ha külön külön az azért problémás,mert ha az elsőnél nem viszonozta,akkor te voltál a butus.
2015. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Háát nehézkes, de szerintem ez a pár ezer forintot hagyd veszni és a kövi kapcsolatban okosabb leszel.
2015. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 opened paradise ***** válasza:
Csak lesüllyednél az ő szintjére...
2015. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 RRR ***** válasza:

ne tedd

ajándékot nem lehet


lépj tovább és legközelebb előre is gondolkozz

2015. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!