Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elhagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhagyni?

Figyelt kérdés
Majdnem két éve vagyunk együtt a barátommal, és körülbelül egy évig minden tökéletesen ment. Aztán jöttek a problémák, sokat veszekedtünk, és kiderült, hogy én sokkal jobban szeretem őt mint ő engem. Pár hete majdnem szakítottam is vele, de persze újra megsajnáltam. Viszont azóta nem tudok rá ugyanúgy tekinteni, már nemigazán hiányzik akkor sem ha 4-5 napig nem tudunk találkozni, nem ő jár folyton a fejemben. Azóta fordult a kocka és ő szeret jobban engem, mint én őt. Többször beszéltünk már erről és végül mindig kitartottam mellette, és nagyon jó is volt egy darabig, "olyan volt mint az elején"... Aztán újra előjöttek belőlem ezek az érzések. Most meg is tetszett valaki más, semmi szerelem vagy ilyesmi, de vonzódom hozzá ami eddig egyáltalán nem volt rám jellemző (hogy van párom és más is tetszik). Szeretem a párom még mindig, és ezért képtelen vagyok változtatni. Szakítani sem tudnék vele, de így folytatni sem. Valaki volt már hasonló helyzetben? Esetleg tanácsot tudnátok adni, hogy mit tegyek? 20/N
2016. jan. 31. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jól szájba vágna tudnád értékelni ,te az a hülye p@csa vagy aki ha túl jó minden akkor másra vágysz

Taps sorozatgyártmány liba végülis a gondod hogy nincs gond :) vicc

2016. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsatok szünetet. És most konkrétan csak szünetre gondolok, nem az így burkolt szakításra. Át kell gondolnod, hogy mit is szeretnél. Ha pedig ezidő alatt se fog hiányozni, akkor egyértelműen szakítanod kell. Viszont ha szereted, akkor egy kicsit több különtöltött idő után erre szerintem rá kéne ébredned. Hasonló hullámvölgyeink amúgy nekünk is voltak, de mi már 4 éve vagyunk együtt, meg nálunk leginkább a távolságból kifolyólag voltak viták. Szóval a mi esetünk kicsit másabb. Egyébként abban még nincs semmi rossz, ha más srác is néha megtetszik. Van szemünk, ennyi.
2016. febr. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!