Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Butaság lenne emiatt elhagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne emiatt elhagyni?

Figyelt kérdés
Nem akarom látni, ahogy tönkreteszi magát. És ha változtatna is.. vagy segít, vagy nem, és nem akarom látni, ahogy meghaĺ.

2013. szept. 24. 08:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mire érted ezt? Alkoholista, drogos, esetleg beteg? Előbbi esetekben elvonó (bár én is elhagynám), utóbbinál viszont állj mellette, segíts neki.
2013. szept. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha beteg, akkor gerinctelen dolog elhagyni.. ha viszont alkesz, vagy drogos, az nem betegség, saját magának csinálta.... így járt.
2013. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Elsősorban beteg, magas a vérnyomása, mostanában egyre többször fáj a feje, szúr a szíve. Rosszak az étkezési szokásai is, van, hogy egy nap csak kétszer eszik.. Emellett pár éve elkezdett inni, úgy, hogy előtte évekig nem ivott alkoholt. Volt egy rosszabb időszaka, amikor már csak egy hajszál választotta el az alkoholizmustól, de talán mintha azóta egy kicsit kevesebbet inna, habár ellenőrizni nem tudom. Cigizésen is rajtakaptam már, ki is dobtam akkor. Nem hinném, hogy rendszeresen szívja, de biztos vagyok benne, hogy néha elszív egy-egy szálat, ha megkínálják. Nemrég teljesen kiakasztott, mert azt mondta kipróbált valamilyen drogot is, de nem hinném, hogy rászokott. Brrr..

Ha csak rágondolok.. a torkomban dobog a szivem.

2013. szept. 24. 09:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Durva, nekem is magas a vérnyomásom, gyógyszert is kell szednem rá. De azért nem teszem tönkre magam még plusszban direkt. ő hány éves?
2013. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Neki is kellene, de van, hogy elfelejti beszedni, 29 éves.
2013. szept. 24. 09:28
 6/19 A kérdező kommentje:
Stresszes is mostanában, ami még ront a helyzeten, sőt, talán az a legnagyobb baj, és ez részben miattam is van, és honvágya is van, ami szintén csak fokozza a dolgokat.
2013. szept. 24. 09:34
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

A "legjobbat" tetted vele. egy rakás szar az élete és még el is hagyod. Ezzel le is lököd a szakad széléről amin táncol.

Ha szereted és fontos neked, akkor pont te leszel az aki megpróbál segíteni neki, és visszahúzza. Vagy nem szereted, önző vagy és méltatlan rá.

2013. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Utolsónak van igaza. Szerintem is önző vagy.

Egyébként is miért avatkozol bele a dolgaiba? Ha Neki így jó?! Aki nem változtat annak még nem fáj eléggé. Majd ha fog, ne aggódj nélküled is vált. Addig meg élj vele igy. Amit leirtál szerintem egyáltalán nem egy tolerálhatatlan valami. Attól nem megy tönkre egy beteg ember, hogy néha dohányzik vagy iszik. Ezeknek a rendszeres fogyasztásukkal van mindig probléma. A napi kétszeri étkezés egyáltalán nem káros, ha egyébként tartalmazza a megfelelő anyagokat. Nagyon felfújod ezt a dolgot.

NEkem nem tűnik úgy, hogy önpusztító életmódot folytatna. Én is beteg vagyok mégis cigizek és iszok néha, a mértékre kell figyelni. Senki nem várja el, hogy sportember legyél normális keretek közt nem fog megártani!

2013. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most jól megkaptam, önző vagyok és túl is aggódom a dolgot. Napi szinten fáj a feje, a has a, és mostanában többször is szúrt a szive, elmondása alapján szerintem legutóbb egy enyhébb infarktusa volt, amit még lábon ki lehet hordani, de ahol egy volt, ott jöhet mégegy, és az akár el is viheti. Orvoshoz nem megy magától, én is hiába mondanám neki. Máskülönben pedig apa, nem csak magáért felelős.
2013. szept. 24. 10:48
 10/19 A kérdező kommentje:

Mostanában többször hányt is

Persze, ha elhagyom az ront a helyzeten, de ha vele maradok, nem tudok nem aggódni érte, és olyankor néha túlreagálom a dolgokat, és akkor meg azzal rontok a helyzeten. Egyébként sem imádjuk már annyira egymást, kiállhatatlan egy természettel áldott meg a sors mindkettőnket, és ahogy gyűlt az évek során a sok sérelem, én nem tudom elfelejteni miket tett már velem, úgy érzem, mintha egy végsőkig túlfeszített húr lenne a mellkasomban :( Persze még szeretem, azért is aggódom az egészsége miatt. És hogy nektek legyen igazatok, magam és a gyerek miatt is, de az másodlagos.

Régen ott volt a békülő szex.. na de ami a lényeg, hogy régóta ismerem már, és hirtelen (értsd hónapok) romlani kezdett a helyzet.

2013. szept. 24. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!