Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem keres a férfi, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres a férfi, de én továbbra is kimutatom, hog törődök vele, és fontos nekem, megváltozhat idővel a közönye?

Figyelt kérdés

Megprobáltuk egy olyan férfival a kapcsolatot, aki egy régi csalódás miatt bizonytalan volt. Lassan haladtunk, de volt eredmény. Amikor szexre került a sor, aktus közben lelankadt többször is. Azóta nem keres, számomra világos az ok.

De én igy is vele szeretnék lenni.

Ha továbbra aranyos vagyok vele, és kéthetente irok valami érdekeset, van esély arra, hogy idővel megint együttlegyünk?


2016. febr. 1. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ez az első lépcső. Te hiába akarod, ha ő meg nem. Szóval ezen is gondolkodj el. Ha látod, hogy minden próbálkozásod kudarccal ér véget, talán jó lenne beletörődni, hogy ő nem akarja ezt az egészet.


Szerintem itt nem te vagy a hibás, ő nem dolgozta még fel a múltban kapott negatívumot, és most még jött ez a csalódás is, amit fel kéne hogy dolgozzon. Hagyj neki időt szerintem.

2016. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De en nem segithetnek neki valahogyan?
2016. febr. 1. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mert a saját problémáit az embernek egyedül kell megoldania. Te ugyan támogathatod, de megoldani helyette nem fogod tudni.

Ha ő meg nem akarja megoldani, helyette inkább gyáva módon elfut, akkor meg nem éri meg tovább az idődet pazarolni egy ilyen alakra.

2016. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Durva szégyenérzete lehet,önbizalmának annyi.

Ne nyomulj,adj neki időt magában feldolgozni.

Támogasd,és hangsúlyozd,ami történt nem szégyen,mással is megtörtént már,és rendbe jöhetnek a dolgok.

2016. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi irigy barmot te jó isten :'D

Az első két válaszoló remélem soha az életben nem talál magának párt, a két megmondó mindenben tökéletes alfahím...


kérdező: próbáld vele megbeszélni ezt, hívd el valahova, ha nem jön akkor te menj el hozzá.. ha lelankad alul, az nagyon égő lehet egyesek számára, de attól még szerintem szeret téged.

2016. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne várj rá. Beszéld meg vele, hogy szeretnél a barátja lenni(NEM A PÁRJA) és amiben tudsz segítesz neki. Ennél többet nem tehetsz.
2016. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!