Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár órája történt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár órája történt, hogy a barátnőm dühösen hazajött és elkezdett ordibálni meg csapkodni. Mint kiderült, az egyik barátnője "látott engem" egy másik lánnyal ma délben a szegedi Dóm téren. Engem?

Figyelt kérdés

Na mármost én pesti vagyok és itt is dolgozom, logikátlan már a vád is, de ő hajthatatlan. Biztos, hogy a liba összetévesztett valakivel.

Barátnőm azt mondta, pakoljak össze és soha többet nem akar látni. A kulcsokat is adjam majd be a szomszéd néninek. Összeraktam a cuccaimat, de a notebookomon épp BIOS frissítést végzek és félek áramtalanítani. Valami tanács?



2016. febr. 3. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

10#

Mert egy retardált, hisztis p1csa. . . . . . lenne, ha igaz lenne a kérdés.

2016. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert ideges lesz attól,hogy azt hallja,hogy a pasija más nővel találkozik?Honnan tudja kimond igazat?
2016. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem mondott neki ilyet, csak elege lett egy játék- és számítógépfüggő kötsögből, és ennél jobb indok nem jutott eszébe, hogy kidobjon.

Nem valami fantáziadús ötlet, de a célnak megfelel. :D

2016. febr. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!