Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy a vőlegényed 8 év után dobott egy másik nő miatt?

Figyelt kérdés
Minden tipp és jó szó jól jönne...

2016. febr. 7. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

mennyi idős vagy?


el kell fogadnod először is, elmúlt a 8 év, talán későn kérte meg a kezed, talán évekig menyasszony voltál házassági szándék és minden nélkül(akkor már a jelek megvoltak, hogy ez nem életreszóló kapcsolat lesz!)


ne feledd, mindig van holnap, s szebb jövő :) értékes, szép nő vagy, ebben biztos vagyok, de tudod is ezt magadról?

2016. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy az esküvő előtt történt. Sajnálom hogy így jártál, de ez így azért még mindig jobb mint utána. Egyébként meg biztos találsz majd valakit akivel még lehet jobban is jársz.
2016. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Most gyászold meg ezt, hagyd hogy kijöjjenek az érzéseid. Utána pedig tudatosítsd magadban, hogy nem a te hibád és az ex-vőlegényed döntései csakis az övék, ettől nem leszel kevésbé értékes, kevésbé szép, kevésbé okos stb. Egy ilyen hirtelen váltás mindig többet mond a másikról mint rólad. Sajnos ez egy ideig nagyon fájni fog, de arra kell gondolni, hogy ha ilyen gerinctelen, akkor a legjobbat tette azzal, hogy elhagyott, mert te találhatsz olyat, aki megbecsül. De most egyelőre magadra koncentrálj, fedezd fel újra, hogy mitől vagy te te, milyen hobbikat szeretsz, ki vagy te egyedül. Most biztos úgy tűnik, hogy semminek sincs értelme és hogy egyedül egy senki vagy, de hidd el, nem így van. :) Én is jártam már itt és kijöttem belőle.
2016. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinek a kicsodája?
2016. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

"3"reagálva......

Attól még hogy szakít valaki még nem gerinctelen. Ha előtte megtévesztette, hitegette, szándékosan becsapta,megcsalta, akkor igen.

A szakítás többnyire egyik fél döntése és a másik fél semmi mást ne tehet mint elfogadja.Az élet sajnos így működik és bármennyire is szeretnénk de ezt nem lehet megelőzni vagy elkerülni!!!

37F

2016. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű nem derült égből villámcsapás volt a dolog.. Ha 8 év után szakít, akkor azon ő is gondolkodott egy darabig. Még akkor is ha végül más miatt lépte meg a dolgot.


Nem illettetek egymáshoz, és jobb, hogy esküvő és gyerekek előtt derült ki ez. Egyedül ez tudna vigasztalni.


Hogy lehet feldolgozni? Az élet megy tovább. Ismerd meg önmagadat újra..ki vagy nélküle, mit szeretsz, mi érdekel. Éld az életedet! Aztán majd megtalálod a következő párodat is idővel.

2016. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra hogy ha valamiert ennyi ideig voltatok csak jegyesek, annak oka van.

Nyilvan meg kell gyaszolni minden kapcsolatot de valoszinuleg nagyon fiatalon jottetek ossze, az ember pedig altalaban sokat valtozik, ahogy kamaszbol felnott lesz, de meg ott is... egyetemista, majd kesobb dolgozni kezd, onallo elet, stb...

Szerintem meg jobb is hogy a hazassag elott tortent. Ismeretsegi koromben 9 ev utan valt szet egy par egy masik noert, az eskuvo utan kb 6 honappal, mikozben elvileg a babaprojekten dolgoztak. Kozben a srac szepen berendezett egy masik lakast a kozos penzbol ahova elkoltozott az uj csajjal. Mire a lany hazaert a munkabol, mar a srac neve sem volt a postaladan.

Nyilvan ez most teged nem vigasztal, de arra gondolj hogy ennel csak jobb johet, es legalabb megusztal agy hosszas jogi procedurat mint a hazassag es a valas.

En meg csak iteletet sem mondanek a volegenyedrol, egyszeruen elkepzelheto hogy kifulladt a kapcsolatotok, vagy bepanikolt hogy akkor most mar nem is lesz masik no soha az eleteben. Meg mindig jobb igy mintha evekig csalt volna... Gondolom neki em lehetett egyszeru meghozni ezt a dontest.

Az meg egyaltalan nem biztos hogy ez a kapcsolat olyan tartos es hosszu eletu lesz.

2016. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ulj le es jol, oszinten, erzelmek nelkul gondolkoz el az egesz dolgon.


boldog voltal vele? voltak problemak/veszekedtetek sokkszor? gondoltal valamikor te is ara h szakits?

nezd meg mit kaptal es mit veszitettel ezzel.


ha veletlenul rajossz hogy ez elobb utobb ugy is megtortent volna, akkor konnyebben fogod erezni magad.

2016. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, most kitárult előtted a világ! Lehetőséged van választani rengeteg emberből és megtalálni az igazit! Ez a kapcsolat valamiért nem működött (ha végig gondolod rájössz).

Nem utolsó sorban, pedig tanulj a hibáidból. Szerintem a jegyesség után a házassággal nem érdemes 1-2 évnél többet várni. Ha mégis ez megy jobb szakítani, mert ott valami nem stimmel.

Olyan férfit keress legközelebb, aki téged akar, és nem húzódozik, hanem minnél hamarabb szorosra akarja fűzni a kapcsolatotokat! (Persze ne érdekből legyen veled, pl. pénzedért, hanem azért, mert érzed, hogy szeret)

2016. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jókat írtak össze az előttem levőek.

Te miben látod, hogyan akarod átvészelni ezt az időt? Egyedül menne, vagy más ember segítsége kellene hozzá?

Ha kell ebben partner, akkor keress, ha nem akkor nem.

Ez te rajtad múlik.

2016. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!