Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Neha nehez elfogadni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha nehez elfogadni hogy a masik kizart eletebol, valahogy feldolgozni, elkonyvelni, felejteni, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Feltetel nelkul szeretni.
2015. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hinnem.
2015. aug. 25. 07:44
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Hm.. pedig mukodik.. persze, csak ha nem akarod, hogy fajjon. Ha tetszik, hogy faj.. maradjanak a feltetelek, amiket ugysem tudsz elerni..
2015. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony nehéz. Engem is elhagyott annak idején egy fél éves kapcsolat után a barátnőm, akit igazán szerelemmel szerettem. Csaknem három évembe telt, mire teljesen fel tudtam dolgozni, mire úgy tudtam rá gondolni, hogy már nem jelentett érzelmileg semmit.

Ez előtt én sem gondoltam, hogy így tudok szeretni.

Teljesen túl lehet jutni rajta, ha ma már visszagondolok rá, akkor látom milyen hibái, rossz tulajdonságai voltak,

és alig-alig jut eszembe előnyös tulajdonsága, azon kívül hogy eléggé szép volt. Sőt, ma már úgy gondolom, hogy ilyen nővel nem is kezdenék újból...

Sajnos van egy pont, ami után már bármit csinálsz, nem kaphatod sohasem vissza Őt. Minden próbálkozás csak tovább ront a helyzeten, és csak hülyét csinálsz magadból.

Különösen, ha már új kapcsolata van.

Fogadd el hogy vége van. Én megértettem hogy nem tudtam megtartani, mert kevés, gyenge voltam hozzá.

Ő túl tökéletes volt.

Szóval túl lehet jutni rajta teljesen, de kellhet hozzá 2-3 szomorú év. Legalábbis ha annyira szereted, hogy szerelmes is vagy belé, akkor biztosan.

2015. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mandy1408 ***** válasza:
Éled tovább az életed. Mást nem tehetsz. Majd lesznek olyanok, akik nem zárnak ki az életükből, velük foglalkozz inkább. És elsősorban magaddal.
2015. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!