Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek végleg szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg szakított velem a barátnőm? kérlek benneteket, remélem nem hiába írtam ennyit és tudtok valahogy segíteni!

Figyelt kérdés

Fura, de 2héttel ezelőtt minden rendben volt... minden nap együtt voltunk, szinte minden nap mikor mentem munkába azelőtt kényeztettük egymást... nem lakunk még együtt, de akkor ott is aludtam nála...

aztán jött egy veszekedés, mikor felhívott és kérdezte mit csinálok és azt mondtam, hogy semmit... de tényleg nem csináltam semmit... aztán másnap találkoztunk és veszekedtünk... olyanokat beszélt, hogy hagyjam őt békén... én annyit mondtam, hogy kíváncsi lennék, hogy neki hogy esne, hogy ha én is így állnék hozzá...

nagyon megbántam amit utána mondtam, mert azt mondtam neki, hogy nem szeretném hogy haza menjen és nem is gondolom komolyan amit most fogok mondani, de ha én is ilyen könnyen beszélnék, akkor azt mondanám oké leállok otthon és ő is mehet haza ahogyan akar..

de ezt nem gondoltam komolyan és ezt meg is mondtam neki, hogy senkivel nem csinálnám, nem csak vele és csak azért hoztam fel ilyen példát mert nem akarom elhinni, hogy komolyan ilyen könnyen tud nekem ilyet mondani...

aztán kiszállt az autóból és elindult egyedül... kb 40kilométerre volt otthontól, kértem, hogy álljon meg mert nem akarom, hogy elmenjen, haragudjon rám, de akkor is üljön vissza az autóba és inkább haza viszem, csak ne induljon el egyedül.


nagyon megbántam, de aztán valahogy enyhült a dolog és másnap újra találkoztunk, de már nem kaptam puszit sem semmit...

aztán már csak írtunk max webcamon beszéltünk de kezdett jobb lenni a helyzet, egészen addig, hogy tegnap újra találkoztunk, nevetgéltünk és kaptam ölelést is, mikor hazavittem.

aztán jó volt a hangulat, és féltékeny voltam egy fiatal srácra, aki írt neki. tudtam, hogy le fogja koptatni, csak én meg írtam neki, hogy én mit mondanék neki... aztán ezen újra kiakadt és ma mikor találkoztunk nagyon mérges volt rám... olyanokat beszélt, hogy megfolytom őt a szeretettel...

tegnap még azt mondta, hogy szeret és még mindíg a barátnőm, ma meg azt, hogy most inkább hagyjuk ezt, mert egyedül akar lenni... nem mondta ki, hogy végleg vége lenne, csak azt, hogy most nem vagyunk együtt és most annyira felhúztam, hogy nem is fogunk írni egy darabig...


nem tudom, hogy most mit tegyek, vagy mi van? nem írtunk azóta, de én nagyon szeretem őt, vele akarok lenni...


szerintetek még van esélyem nála?


2016. febr. 7. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Időt szeretne. Ne keresd mert megint úgy fogja érezni hogy megfolytod és csak rosszabb lesz.
2016. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

attól félek, hogy aztán végleg elhidegül tőlem ha nem fogok majd neki írni.

meg aztán mégis meddig ne keressem őt?

2016. febr. 7. 23:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy hianyozz neki!Ne keresd!
2016. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

Tesókám ez leves. Velem is pont ez volt. 2hétre rá elkezdett keresni, találkozni akart, de én kiszúrtam vele, mert nem mentem el. :) Azóta nem is keres. Nem is probléma. Mert ő mondta nekem, hogy vége. Másodszorra ugyan abba a beszélgetésbe / kapcsolatba még vakon se mennék bele.

Keress új nőt, mert van 100000millió még ezen kívül emiatt ne csüggedjél. Mindig a nők kezdik a balhét! Ők akarnak félre kúrni is meg minden. Szóval hagyd a fenébe.

2016. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hidd el, meg fog lepődni, hogy nem loholsz állandóan a utána!Hagyd egy kicsit levegőhöz jutni!
2016. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3-as

ez rendben van, de nem tudom, hogy meddig bírom... már most nagyon hiányzik nekem és a rosszabb az, hogy lehet én egyáltalán nem fogok neki hiányozni :(


4-es lehet igazad van, de ő egy igen érdekes személyiség, nagyon megfogott és nagyon szeretem. Nehéz vele néha, de akkor is szeretem!

2016. febr. 7. 23:09
 7/20 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék a veszekedésnek az okára, amiért azt mondta, hogy hagyd Őt békén! Jogtalanul egy nő nem mond ilyet!
2016. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es mindjárt leírom neked privátban!

és másnak is, ha kíváncsi rá!

2016. febr. 7. 23:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Írd le nekem is légyszi.


Nehéz, de most békén kell hagynod és ne rágódj. Tudom milyen rossz érzés várakozni, mert én is utálom ha ilyet mondanak de ez van. Különben csak feldühíted/megbántod.

2016. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan!
2016. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!