Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak bennem kattant el most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bennem kattant el most valami, vagy ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából megpróbálom röviden leírni a szitut, aztán, légyszíves döntsétek el, hogy csak én lettem kattos, vagy ez normális.


A helyzet a következő: 20 éves vagyok (idén 21) és nagyon karrier orientált. A lényeg, hogy általában csak a pénz számít nekem.


Ez viszont járt némi előnnyel, például 20 éves létemre két állásban dolgozok, egy újságírói (ez inkább hobbi) és egy programozói. Így megvan az áhított havi 300 nettó, 40-50 óra heti munkával. Az egyetemet otthagytam, mert nem termelt elég pénzt és volt kiugrási lehetőségem - éltem vele. Ezért végzettségem nincs, ellentétben van 3 felsőfokú és 2 középfokú nyelvvizsgám. Van egy saját lakásom, jogsi készülőben.


A stresszt persze, ami azt az utat övezte, ameddig eljutok eddig nem bírtam és így egy időbe elég sokat ittam. A családi kapcsolataim normálisak, a barátaimat lassan 15 éve ismerem. LAz alkoholból is ők húztak ki.


Egy időben úgy éltem, hogy nem igazán volt időm kapcsolatra. Volt egy lány 2,5 évig, aki mindig mellettem volt, de idővel belátta, hogy én nem az az ember vagyok, akivel értelmes kapcsolatot lehetne ápolni. Azért az egészet folytattuk afféle nyitott kapcsolatban, én meg elkezdtem az egy éjszakásokat szaporítani. Ez volt féléve. Az egészben akkor jött a fordulat, amikor megismertem a legutóbbi barátnőmet. Ő volt az egyetlen ember a földön eddig, aki miatt fel tudtam volna adni mindent. Habár gyorsan történtek a dolgok, üzleti utakat, komoly prémiumokkal járó munkákat és még sok minden mást mondtam le, csak azért, hogy vele legyek. Vidéki létére mindig leutaztam hozzá, és még sok egyéb, ami fontos: tényleg szerettem. Nem is részletezném tovább, ő nem érezte fél év után sem azt, hogy úgy szeretne, mint én őt - ezért hát szakítottunk. Vagy lehet nem ez volt az indok, de nekem ezt mondta. Ezek után most még jobban beletemetkeztem a munkába, és elkezdtem a régi életvitelemet.


A probléma szerintem az, hogy én egy ideje azt kezdem érezni, hogy elértem azt, amit szerettem volna. A "csúcsdísz" tulajdonképpen ez a lány lett volna, hiszen nem tudom megmagyarázni, de nagyon megfogott. Mégis hiába adtam meg neki mindent, egyszerűen lelépett. Most pedig nem maradt semmi csak az üresség. Ezt érzem mindig, ha nem dolgozok, vagy nem pörgök ezerrel valamin. Tényleg ennyire munkamániás lettem, hogy semmi más ne érdekeljen?


2016. febr. 15. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ez sajnos előfordul. én is olyan szeretek, aki engem nem, én is azt érzem, hogy nála jobb soha többet nem lesz. nem biztos, hogy ez a mentalitásod miatt alakult így, viszont ettől függetlenül visszavehetnél egy kicsit. kivéve ha agyonhajszolt milliomos akarsz lenni, mert akkor nagyon jól csinálod.
2016. febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez normális, mellette felfedezted, hogy nem csak a munka létezik és hogy nem is ez a legfontosabb dolog a világon, és ezek után meg már hogy nincs veled, ürességet érzel hiába is dolgozol és csinálsz bármit is, mert nem ezek tettek boldoggá. Naggyából szerintem ez a lényeg.
2016. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

20 évesen ne legyenek ilyen problémáid. Én 27 vagyok és semmit nem értem el az életemben, talán idén meg lesz a diplomám és lesz állásom, akkor elmondhatom, hogy vittem valamire. Az öngyilkosságot pedig azért vetem el, mert túl sok embernek tennék vele szívességet.


A lányoknak pedig ne adj meg mindent, mert csak visszaélnek vele!

2016. febr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért temetkezel a munkádba ,mert sikeres vagy benne, és a pénz a bizonyíték.....ez egy pótcselekvés amivel megmagyarázod magadnak, hogy értékes ember vagy.

De ez nem fog kihúzni a szarból.....a probléma az, hogy nem jött össze a kapcsolat a lánnyal és nem tudod mit hibáztál, ott kattog az agyadban és nem tudsz szabadulni tőle.

A válasz az hogy közel sem biztos hogy hibáztál, csak míg a munkában Te irányítasz és felügyelsz mindent itt a másik fél döntött amit sajnos el kellett fogadnod.

Az üresség amit érzel egyfajta kiábrándulás a párkapcsolatokból, nem igazán érted hogyan működik így keresel helyette valami olyat amiben tudod, hogy jó vagy!!!

38F

2016. febr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sz@ros 300 nettóért havi 200 óra. Te sem vagy normális.
2016. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ebben a pörgős, tényleg munkamániás (az is függőség!)életedben megtapasztaltad, hogy az életet teljessé egy harmonikus párkapcsolat teszi. Érezted, megvolt, képes vagy rá. Sok szerencsét a következőhöz!
2016. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöldek
2016. febr. 17. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
1-et felets te is el...mégpedig azt, hogy BOLDOGSÁG, EGÉSZSÉG, GAZDAGSÁG együtt soha az életben nincs! Valami mindig hiányzik a 3 közül!
2016. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pénz fontos de nem lényeges!
2016. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!