Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a normális nőket is kihasználják meg csak szexre kellenek a pasiknak, ilyenkor miért dobja ki a pasi?

Figyelt kérdés
Tudom ez a nőkre is igaz, és nem általánosítani szeretnék, mert tudom, hogy vannak normális pasik is, de én pont abban a helyzetben vagyok, hogy csak az olyanok találnak meg, akik csak egy szexet tudnak adni, és ennyi, és utána eldobnak mint egy csokipapírt. Mindegyik úgy alakult elvileg, hogy komoly kapcsolatot keresnek, gondolom ez volt a beetető szöveg, aztán miután eljutottunk a szexig már nem érdekeltem... Pedig aranyos vagyok meg kedves, dolgozok, egyetemre járok, meg csinos vagyok, és természetesen szép, nem vagyok mű, nincsenek műkörmeim meg festett hajam meg szoláriumozott bőröm, nem vagyok határozatlan, de túlzottan karakán sem, mindenről beszélgetek szívesen, vannak barátaim, nem vagyok r.banc.
2015. dec. 9. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Csak a nem normális férfiak dobják ki a normális nőket, akik viszont normális férfiaknak esélyt se adnak.
2015. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

1 tuti te is csak a helyes alfahímeket veszed észre!

2 mert csak a lyukad kellett neki! minek legyen veled amikor ott van még 10 nő raktad kívül

2015. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem általánosítani akarok :) Tudom, hogy sok nő is ezt csinálja fordítva, hogy csak szexre kell nekik a normális pasi, vagy visszautasítják őket, itt most az volt a kérdés, hogy a normális nőkkel miért csinálják ezt a pasik. Amúgy igen, ilyenkor derül ki róluk, hogy csak szexelni akarnak, beadják a mézes mázas szövegeket, amivel lebeszélik az emberről a bugyit, húzzák a másik idejét, meg beetetik, de ebben engem csak az idegesít, hogy én tényleg egy teljesen normális nőnek érzem magam, és nem gondolnám, hogy csak ezt érdemlem, hogy hülyére vegyenek, mégis ez történik, közben ezek a pasik meg nyavajognak, hogy ők nem találnak egy normális nőt, mikor meg ott van nekik, akkor ő is csak szexre kell, talán képtelenek kapcsolatot kialakítani?
2015. dec. 9. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem képtelenek csak a mai pasiknak a szex kell,nem akarnak felesleges köröket futni,kapcsolatokba bonyolódni.Jó ez így nincs ezzel baj.
2015. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:

Talán túl hamar juttok el a szexig, és ezért nem is gondol arra, hogy komolyan vegyen.

Vagy túl szép vagy és el se hiszi, hogy komolyan veszed.

Gondolom, a szexben nem vagy olyan rossz, hogy azért lépnének le.

Ilyesmik is lehetnek.

2015. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért erősen függ attól a közegtől is, amiben ismerkedsz (diszkóban pl mégis mire számíthatnál?), illetve a te emberismeretedtől is. Hasonló lány vagyok, mint te, életemben egyszer jártam meg így, de azóta felismerem a jeleket, tanultam belőle, és soha nem volt ilyen problémám, abszolút a normális férfiak találnak meg (vagy ha nem, akkor felismerem és nem dőlök be nekik). Ilyen esetben meg aztán lényegtelen, hogy mikor fekszel le valakivel, normális férfi nem ez alapján nézi, hogy komolyan vesz-e vagy sem.


Érdemes lenne visszagondolnod, hogy vajon voltak-e jelek, ha tudod, visszaolvasni a beszélgetéseiteket, esetleg találkozások során belegondolni, miről beszélgettetek, miről érdeklődött, milyen benyomásod volt, satöbbi, hogy legközelebb esetleg már ne fuss bele ugyanabba a hibába- mert ki lehet szűrni őket, elég könnyen, csak oda kell rá figyelni.

2015. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már együtt élek a párommal, és én is sok ilyenbe botlottam előtte. A szomorú az, hiába vannak jelek, sokszor azok sincsenek. Megbízunk a másikban, úgy érzed minden jól alakul, aztán hirtelen lelépnek. Az ilyen férfiak nagyon gyengék elköteleződni, ráadásul gyávák is. Örülök annak, hogy volt mit megtapasztalnom általuk...
2015. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont nem ezek a pasik nyavajognak ,hogy nincs bnőjük hanem a többiek. Ha valaki el tud vinni egy szép nőt randira ( legalább is te annak tartod magad) akkor többet is és nem fog a neten panaszkodni. Amúgy meg ne a pasit hibáztasd ha bedőlsz minden mézes mázos szövegnek és bekapod a horgot,ez csak a te sarad, megtanulhattad volna már a leckét! Egyáltalán nem könnyű normális pasit találni ahogy normális lányt sem nagyon jól tudom de te egymás után rohansz bele naivan az ilyenekbe!
2015. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azzal van a baj, hogy aranyos meg kedves vagy (és kicsit naiv is) amik valljuk be őszintén, pozitív tulajdonságok, de ebben az esetben sajnos nem. Egy nő tudja milyen párt keres, kivel tudja elképzelni együtt a jövőjét, milyen tulajdonságú férfiakkal jön jól ki.

Ebből lehet tanulni, én is ebben a cipőben jártam.

De felismertem, hogy az én hibám. Mert, nem kell pasi mindenáron! A következő jelöltet amikor észrevettem, hogy a szexet célozta, megköszöntem a jelenlétét és leléptem.

Aki komolyan gondolja, az úgysem fog első egy két randin a szexről beszélni, vagy ha fel is hozza, nem tesz további lépéseket a megvalósításra.

A magam példájából. Foglald el magad, sportolj, járj el a barátaiddal, és tegyél magasan a pasikra.

Ne hagyd magad leértékteleníteni.

2015. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igazatok van, ment mindenkinek a zöld kéz : )
2015. dec. 12. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!