Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti megtartjátok a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtartjátok a közös képeket az exeitekről (akivel hosszabb ideig voltatok együtt)? Pláne, miután lesz új kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Az ilyen ölelkezős, nyaralós, vagy egyéb akár pikáns képeket is? Valami rejtett helyen, hogy a jelenlegi párotok ne lássa? Vagy törlitek/kidobjátok őket?
2015. dec. 15. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartottam meg őket. Emléknek emlék, de soha az életben nem fogom elővenni. Bizonyos tárgyi emlékeket megtartottam, de fényképeket nem. Pikánsakat pedig főleg azonnal töröltem volna, amint szakítunk, nem hogy egy új kapcsolat alatt.
2015. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megtartottam, emlék. A pikánsakat az exeimről kitöröltem, magamról megtartottam. De a rendes képeket nem töröltem ki.

Barátom tudja, és nem zavarja, hisz mint írtam emlék, pótolhatatlan, és attól hogy elmúlt, még szép emlék. Az életem részei voltak, formáltak, azok nélkül az évek nélkül nem lennék az, aki vagyok. Szóval igen, megtartom őket, de nem nézegetem.

2015. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pikáns képeket nem készítettünk, szóval ezzel nem volt gond.

A többit viszont megtartottam, de úgy, hogy összetömörítettem, majd a zip fájlokat feldaraboltam, és így feltöltöttem egy felhő tárhelyre. Így sem nézegetni, sem "rátalálni" nem lehet, viszont mint emlék megva, és unokáknak lehet majd mutogatni :D

2015. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én megtartom, kiírtam külső wincsire, ott van minden kép. pikáns ,,sajnos" nem készült :) neki is megmutattam az előző exem képeit.
2015. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megtartottam de a pikánsakat töröltem!
2015. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pikáns képeink nem voltak, és én egy képet sem töröltem ki. Ugyanúgy ott vannak a telefonomon, meg a gépemen. Miért törölném ki őket? Fontos része volt az életemnek, és neki köszönhetem azt aki most vagyok. Ha meg a jövendőbeli páromnak nem tetszik az az ő baja. :)
2015. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!