Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Mi a legideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mi a legideálisabb helyszín szakításhoz? Nem kínos utána együtt sétálni?

Figyelt kérdés

Ez az első kapcsolatom, tehát még sosem szakítottam. Az egyik plázára gondoltam, beülnénk ezt megbeszélni normálisan és utána mennénk haza.

De elképzelni sem tudom hogy mi lesz utána :S Együtt sétálunk a kijáratig kínos csendben? Hogyan köszönünk el?

Nagyon nagyon félek előre is :(((


2016. jan. 2. 12:36
 1/7 RRR ***** válasza:

pláza??

inkább séta közben aztán te arra ő erre

2016. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szamitson ra, ugy konnyebb. A klasszikus a "beszelnunk kene". A hideg miatt mehet a plaza de ha epp kibirhato, menjetek setalni. Hagyj idot normalisan atbeszelni aztan ne ugyanarra indulnatok el. Plazaban mukodhet az "en meg elmegyek wcre" es akk nem a kijarat fele indulsz, ha o igen.
2016. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne nyilvános helyten szakíts. Ki tudja, hogy, hogy fog reagálni. Lehet, hogy elkezd sírni és azzal csak őt hoznád kínos helyzetbe.

Szerintem menj el hozzá, ott nyugottabban tudtok beszélni és utána nem kell haza mennie ki tudja milyen lelki állapotban

2016. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találkoztok ,beültök valahova és közlöd vele a dolgokat.

Te jobra mész ő balra. Ennyi.

Nem kell a pláza, valami kis kávézó pl!

2016. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egészet úgy kezd mikor megbeszélitek az időpontot hogy figyelj már beszélnünk kéne!
2016. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elmentem hozzá. Megbeszéltük, hazajöttem.
2016. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyszer egy barátnőm úgy szakított velem, hogy beültünk valahová, persze mit sem sejtettem, meghívatta magát mindenfélére, dumcsiztunk és közölte, hogy belefáradt a kapcsolatba és nélkülem akarja folytatni az életét, nem akar engem az ő bonyolúlt életébe belerángatni és az Isten majd megsegíti, mert csak ő az, aki felé elszámolni valója van. Meg sem tudtam szólalni, próbáltam belátásra bírni, de semmi, már ő eldöntötte, szó sem volt megbeszélésről. Felálltam, otthagytam minden kaját, piát és eljöttem. Szerintem nincs ideális helyszín. Talán annyi, hogy akit kidobsz, azzal úgy találkozz, hogy az otthonához közel, mert magamról tudom, hogy mikor onnan mentem haza, sík ideg voltam és ha valaki megszólított volna, vagy totyog előttem, beszól, akkor biztos szétütöttem volna, kb. 45 perc volt az út, de az nekem örökkévalóság volt.
2016. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!