Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek a távkapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, viszont elég távol lakik tőlem. Bírjuk egymást nagyon, de még nem találkoztunk. Szerintetek érdemes ezt folytatni? Én tapasztalatból mondom, hogy félek. Volt már párkapcsolatom, de kiderült, hogy a fiúnak van még egy barátnője. Nagyon félek, hogy ez megint megtörténik, hiszen nem tudhatom mit csinál a másik, nem látom... Érdemes ebbe bármi komolyat gondolni?

2016. jan. 11. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hit kérdése.

Ennyiből hogy tudnánk megmondani, hogy érdemes-e?...

Ha megbízol benne, akkor érdemes.

Én távkapcsolatban élek, jól működik.

2016. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod régen én is megbíztam benne, 100%-osan... De most félek.
2016. jan. 11. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:

NEM!

A cerkám alig ér tőlem 10 centire!

2016. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tavkapcsolat nem kapcsolat...
2016. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése.. ha szereted őt és ő is igazán szeret akkor működhet :) De bíznotok kell egymásban, ez az alapja mindennek ^^
2016. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt mond meg minek?

Mi jó abban hogy facebookon írkáltok egymásnak...

2016. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végiggondoltam, és igazatok van. Az ilyen sehogy sem lehet szerelem. Nem ölelheted át, nem csókolhatod meg, nem foghatod a kezét... Beszélni meg bárkivel lehet
2016. jan. 12. 17:12
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, talalkozzatok es akkor meglatjatok hogy miis van es hogy mennyire klikkeltek. En is igy vagyok, nagyon messze lakom tole es 1 honap utan most tudok menni latogatni. Kicsit masabb a helyzetem mert elotte is terveztem hogy oda koltozom ugy hogy, ha ossze jon akkor kozelebb leszek hozza ha pedig nem akkor hat most ez van :) Fel a fejjel, ha kedvelitek egymast akkor minden rendben :) ha akarsz irhatsz privit.
2016. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!