Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha őt elhagyta értem, engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha őt elhagyta értem, engem is el fog hagyni másért?

Figyelt kérdés
Vagy ez baromság?
2016. márc. 4. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pedig pont ezt látom, tapasztalom.

Aki kapcsolatban van, és képes másba is úgy beleszeretni, hogy felrúg mindent, az megint így fog járni.

Főleg akkor kell nyomni a vészcsengőt, ha együtt töltött 10 év, két gyerek, meg hasonlók se tartják a párja mellett. Egy új pi.náért képes otthagyni mindent.

Nekem ilyen pasi ezért se kéne. Jön egy új nő, kicsit kelleti magát, és mire észbe kapok, engem hagy ott két gyerekkel, utána meg a vízözön. Nem egy barátnőm járt így.

Ment a nagy duma, hogy égig ér a szerelem és végtelen... mindent otthagyott érte... aztán három év múlva koppant egy nagyot, pont a közös babát várta, mikor a pasi lelécelt egy új nőért.

És a palinak egyébként sziklaszilárd meggyőződése, hogy ő hűséges és család centrikus, igazi főnyeremény! :) Ezt nyalta be a buta barátnőm is.


De ne menjek messzire, anyám is így járt apámmal. Elhagyta érte a feleségét meg a két fiát. Három voltam, mikor elváltak, akkor is egy nő miatt, de már ők sincsenek együtt. Tíz évesen láttam utoljára, nem tudom hány feleségnél tart.

2016. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Értem is elvált a férjem és én is miatta.Boldogan élünk,de most várom a következő áldozatomat,mert egyet már elhagytam másért,őt is el fogom.
2016. márc. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. Az érzéseit az ember nem mindig tudja irányítani, és van, amikor szerelembe esik. Attól még nem feltétlenül csapodár alkat vki. Akkor más lenne a szitu, ha megcsalta volna veled a nőjét/pasiját.
2016. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mi volt a kivalto ok.
2016. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!