Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt mar vlki hasonlo helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar vlki hasonlo helyzetben ha igen akk h sikerult tovabb lepnie?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok a volt bartom pedig30.8 honapot voltunk egyutt titokban senki nemtudott rola. Kalandnak idult de en bele szerettem. O mindig csak anyit mondott nkm h fontos vagyok neki es h erez irantam vlmit. Megkertem ot ha mar fel eve egyutt vagyunk vallaljuk fel de o nem akarta. Mert 12 evvel fiatalabb vagyok es h ki kell elveznem a fiatalsagom es h o nem akarja lekotni magat.egy darabig remenykedtem h hatha meggondolja magat de rajottem h o sosem lesz szerelmes beles es h felvallani sem fog.vegul elhagytam mert fajt h nem szerethetem ugy ahogy en akartom es mert azt akartam h talalja meg a szerelmet megha en el is veszitem.ennek mar5honapja.2 honapja lett neki egy21eves baratnoje akit felvalalt es szeret.deenmeg mindigszeretem.
2016. márc. 7. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez úgy tűnik, hogy téged csak kihasznált. Látszik, hogy szereti a fiatal lányokat, de nálad csak kifogás volt, hogy túl fiatal vagy, azért nem vállal fel. Akkor se tette volna, ha korban közelebb állsz hozzá.


Fel a fejjel, idővel jobb lesz, találsz olyat, aki valóban szeret.

2016. márc. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2016. márc. 7. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!