Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi sülhet ki a dolgokból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sülhet ki a dolgokból? Hogyan folytatódhat a dolog?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm újra elkezdte keresni a társaságom. Azt állítja, hogy csak kíváncsi volt, és maximum barátként lehetnénk. Viszont azt vettem észre, hogy túlzottan kíváncsi. Azt mondta, hogy azért is írt még mert hiányzott a társaságom. Ezt igényli is. Többször is találkozna még. Állítása szerint. Azóta egyszer voltunk moziban. Mondta, hogy a film alatt hozzám bújt volna. És nagyon jól érezte magát. Még annyit mondott, hogy kedvel és nem szeretné, ha eltűnnék az életéből, mert fontos vagyok neki még. Nagyon sokat beszélgetünk. 1-2 nap kivételével minden nap. Van egy 3 éves kislánya is. Ő róla is mindent el szokott mondani. Volt, hogy küldött át képet is róla.
2016. márc. 9. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?!?!?!!?

Olvass vissza, lusta vagyok ismételni magam.

Veled ellentétben nem élvezem.

2016. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdeklődik megint. Nem tudom hogy ez csak az magány miatt van, vagy pedig tényleg Te érdekled újból. Ha a film alatt hozzád bújt volna... az szerintem már túl van a barátságon.


Adj neki jelet, beszéljétek át. Szerintem ha Te is érzel még iránta, érdemes újra meghódítani. Ki tudja, mi sülhet ki a dolgokból :D


Alakítsd úgy a helyzetet, hogy mindenképpen kerülj a barát zónából ki!


Sok sikert!

2016. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!