Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ne keressem fel semmiképp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne keressem fel semmiképp?

Figyelt kérdés
Az exem volt nekem az az igazi szerelem. Nem vagyok már huszonéves, tudom, hogy ilyet már nem fogok találni. Már több mint fél éve, de minden reggel ő az első gondolatom, nap végén az utolsó. Teljesen rámegyek lelkileg. Nem tudom, hogy lehet ezt feldolgozni... Elvileg van valakije, és nagyon sokáig próbáltam távol tartani magam, hogy legyen boldog, de nem megy nekem :/
2016. márc. 14. 09:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Úgyis csak lekoptatna, veled nem volt boldog, valószínűleg azzal a másikkal az. Tudom nehéz ügy, de ne pazarold ra az idődet.
2016. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
valakit találj magadnak,ha idéiglenesen is,legalább nem leszel egyedül és az idő mindent begyógyít.
2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

gutte!

Ez a legrosszabb ötlet, amit ajánlasz.

Ha még nem lépett túl rajta, akkor nincs értelme belerohanni egy új kapcsolatba. Azzal csak ámítja önmagát és egy másik személyt is, ami egy hazugság, érdekkapcsolat.

Amit ajánlasz, az a buták ismérve.

Azok szaladnak új kapcsolatba, akik nem voltak szerelmesek.

Nem érdemleges a válaszod. Ha majd túllépett rajta és készen áll egy másikra, akihez vonzódik, akkor érdemes új kapcsolat.

2016. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én azt mondom tegyél egy próbát hogy eloszlasd a kételyeid és csörizz rá egyet.
2016. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
oké mászter...pszihomokus,én kívánok elnézést. te tudod 😹,kérdező akkor a masterhief-el konzultálj,ő majd kigyógyít.addig is jó remeteéletet,ha az tetszik.így jobb mester? :p
2016. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Valaki írta hogy találj magadnak valakit ideiglenesen. Szerintem ez nagyon rossz ötlet. Nekem is több szexpartnerem volt a csalódás után, de egyik sem ért semmit sem feledés szempontjából. Keres magadnak rendes kapcsolatot, legalábbis arra törekedj, nálam ez vált be. Igaz hogy arendes kapcsolatom zátonyra futott, de elfeledtem ezzel a régit. Valamint nyitott lettem új rendes kapcsolatra.
2016. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

gutte!

Nem kell elnézést kérni. :) Pszichomókus nem vagyok, de ismerem az emberi érzéseket, és a lelki dolgokat. Viszont megkérdezném tőled hogy voltál-e már igazán szerelmes?

Átéltél egy ilyen szituációt?

Gondolom nem, mert akkor nem írnál mást. Ez azért egy nehéz dolog. Főleg ha érzelmesebb az ember, és tényleg szerette a másikat.

De a kérdezőé a döntés, majd elhatározza hogyan tovább.

Te is adtál tippet, én is, majd ő dönt.

De gúnyolódni nem kell, mint egy dacos óvodás.

2016. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
semmi gúny nem volt,én így kezeltem az érzékeny lelkecskémet de én férfi vagyok,ugyhogy lehet más a felállás :p
2016. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Én is férfi vagyok, csak én nem tárgyként kezelek egy nőt, akit szeretek.

Amíg téged a farkad irányít, engem az érzelmek. Ennyi köztünk a különbség.

2016. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Masterthief! Mindenkit az irányít elsősorban, a többi az csak utána alakul.
2016. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!