Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért várja el, hogy keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el, hogy keressem és szeressem, ha ő szakított?

Figyelt kérdés
Barátnőm pár hete szakított velem, és amikor látta rajtam, hogy nem "törtem" össze és nem kerestem akkor ki volt akadva, hogy milyen szemét vagyok. Van ennek értelme? Vagy velem lenne a baj, hogy nem dörgölöm az orra alá a szenvedésemet?

2015. ápr. 24. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Régóta vagytok együtt? én csak egy tanácsot tudok mondani neked hogy menekülj :) ebből jó nemlesz énis ilyesmi lány miatt szenvedek és ne tudd meg min megyek keresztül :/ ha még korai akkor hagyd ott és keress mást!
2015. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

én lány vagyok és azt mondom, hogy idióta...ne törődj vele. sok hisztis egocentrikus lány van. én nem örülnék, ha a barátom teljesen magába zuhanna, ha én szakítanék vele. joggal lenne rám mérges és nem bűn, ha megpróbál továbblépni, mást találni, boldog lenni. (ha ő szakít velem és másnap az új barátnőjével látom, na az már nem szép..)

ráadásul ha ő szakított veled, miért kéne keresned? pont hogy az a korrekt és bölcs lépés, hogy tudomásul veszed a döntését és nem hívogatod hogy naaa próbáljuk meg még1x, ezzel a büszkeségedet is aláásva. ismerek olyat, aki hívogat egy nőt, pedig már 1 éve szakított vele a csaj. és mindig elküldi a fenébe, aztán csodálkozik. jobb ilyenkor teljesen megszakítani a kapcsolatot.

2015. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy 1 éve voltunk együtt, de én is a kapcsolatmegszakítás mellett vagyok.
2015. ápr. 24. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert önbizalomhiányos és mikor azt látta, hogy neked meg sem kottyant az ő elvesztése (ami nem igaz), még inkább értéktelennek érezte magát. Hogy hülyén kezeli-e? Igen. Azért ugrik a torkodnak, mert fél. Azért akarja, hogy keresd, mert Te voltál az a stabil pont az életében, aki mellett jónak tudta érezni magát.

Ne vedd magadra, ez belső harc lesz neki... És ne hagyd, hogy rádakaszkodjon, mert csak "kihasznál" abban az értelemben, hogy el tudjon menekülni a megoldatlan problémái elől.

2015. ápr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!