Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza szeretnem kapni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretnem kapni az (ex) baratomat! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A baratommal 2014 augusztus ota voltunk egyutt egeszen par nappal ezelottig, ugyanis szakitott velem.


Minden nagyon jol ment, boldogok voltunk egyutt, imadtuk egymast. Par honapja viszont egyre tobb veszekedesbe (legtobb csak butasagokon) kezdtunk. Es ugy ket honapja a baratom szunetet kert. En nem akartam pofara esni, es mondtam, ne szorakozzon, inkabb hagyjuk abba, mert ha csak azert kert "szunetet" hogy igy valjunk el orokke, akkor kozlom, hogy ez nagy bunkosag lenne.


Ugy egy het utan beadtam a derekam, mert minden nap o irt, o hivott, ha nem irtam vissza, rogtom hivott, hogy valaszoljak. Bizonygatta, hogy velem akar boldog lenni, es rendbe akarja hozni a kapcsolatunkat. Szemelyesen tisztaztuk a megoldando problemakat.


Ugy 2 hetig minden rendben ment, de aztan alabb hagyott a lelkesedese. Egyre tobbszor mondta le a programokat, a talalkakat. Es persze, hogy mindig megsertodtem, ami neki nem tetszett. Mondta is hogy nem szereti amikor merges vagyok. En meg kerdeztem, hogy akkor miert okoz folyton csalodast? Aztan mergeben mondta, hogy akkor fejezzuk be. Par napig nem beszeltunk, de aztan rairtam, mert anyagiakat tisztazni kellett. Nem vartam, hogy lesz folytatasa a beszelgetesnek, de o elhivott masnap egy italra. Aztan megint minden rendben volt.


Par napja meg azt mondta, hogy szeret de ugyse mukodne. Nagyon rendes volt, at olelt meg minden. En kerdeztem, hogy meri mondani, hogy nem mukodik amikor kb alig probalt valamit helyre hozni? Teljesen az ellentetet csinalta mint amit megbeszeltunk.


Azota 2x talalkoztunk, de vasarnap ota mar nem is beszelunk.


En nagyon szeretem ot, szeretnem helyrehozni a kapcsolatunkat. Megha most lehetetlennek is tunik.

Mindketten 25 evesek vagyunk.



2016. márc. 16. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Egy masik kerdesen az lenne, hogy mielott a szakitas megtortent, en mar vettem neki szulinapjara ajandekot, ami masik orszagbol jon, igy idobe telik mire ide er. A szulinapja majusban lesz.

Nem tudom, odaadjam e majd neki vagy ne?

2016. márc. 16. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ti mindketten egy 15 éves érzelmi szintjén álltok. De mindenki arra pazarolja az idejét, amire csak szeretné.
2016. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon gyerekesek vagytok, rajtatok nem lehet segíteni...

nektek kell felnőni és felnőtt módjára kezelni a dolgokat mert ez egy vicc

2016. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos en is belatom, hogy gyerekes ez az egesz. Ez attol is lehet, hogy mindkettonknek ez az elso komoly kapcsolata.
2016. márc. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!